Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok, ti mit szólnátok ha a...

Srácok, ti mit szólnátok ha a suliban egy ismeretlen lány puszit nyomna az arcotokra?

Figyelt kérdés

Mondjuk épp nem lenne valami jó napotok, és iskolában lennétek, és mondjuk pont szünet lenne és egyedül álldogálnátok, várnátok valakire a folyosón amikor hirtelen valaki puszit adna az arcotokra, és csak onnét tudnátok, hogy lány volt az illető, hogy utána fordulnátok és látnátok, ahogy sietős léptekkel távozik….

?:)

Csak, mert van egy kiszemelt fiú az évfolyamomban és nagyon édes, de még sajna egy szót sem váltottunk, nem is igazán tudok közel férkőzni hozzá, de sokszor látom és olyan kis szomorkás az arca, meg lekonyul mindig a szája, és gondoltam feldobom a napját?


Szerintetek béna, vagy jó ötlet?


17/L


2015. okt. 3. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ijesztő lenne, akármilyen jó csaj is, tuti bolondnak nézném....előre vetítődne, milyen lenne a k apcsolatban..hát...inkább ne.
2015. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold, mert a legjobb indulattal sem nevezhető "nem rib.nco" viselkedésnek ergo kur.ás lennél. :D
2015. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bena, mert ha elszaladsz, az se tudja, h te vtal.
2015. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem sértődnék meg, de biztos néznék mint pocok a lisztben hogy ez mi az úristen volt :D
2015. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szólítsd meg, a évfolyamtársad, biztos ki tudsz találni valami témát ami közös, és utána alakulhat is a beszélgetés magától :) Akár annyit h nem tuja-e megmondani mennyi az idő, szépen rámosolyogsz, vagy egy közös tanárotokról kérdezz valamit, megjegyezheted h nagyon kedves stb.ez így sokkal jobb és közvetlenebb, mint a puszidobás :)
2015. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányként javaslom, hogy tegyél le erről a tervről, mert senki nem szereti, ha idegenek taposnak az auráján. A puszi intim, ismeretlenektől kifejezetten zavaró, nem lenne ideális kezdés. Szólítsd meg inkább valamilyen ürüggyel, egy iskolában mindig akad közös téma.
2015. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de az nem jó ötlet, hogy elszaladnál tőle, mert nem tudna megtalálni... Inkább kérdezz tőle valamit! :)
2015. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az amugy, hogy jut eszedbe, eszetekbe, hogy odamentek egy odegenhez,es puszit adtok neki, sot, akkor meg varjatok is a hatast, hogy majd ettol a puszikatol megtor a jeg es beletek szeret? Ez naivitas vagy ekkora az egotok? Nem bactatas, komolyan tudni szeretnem.


Ma, mikor mindenkinek van telefonja, iso megkerdezese helyett uj azoveget kell kitalalni.


De miert nem eleg, ha valaki ramosolyog? Alar sokszor...es egy ido utan koazonoviszonyban lesznek, aztan beszelhetnek? Vagy megkerdezni valamit tole tenyleg. Miert ez a rohamaa meg butasag? :)

2015. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!