Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Nagyon hoiányzik az ovi. Most vagyok húsz éves, és ahogy megy az idő egyre jobban szar és olyan szomorúság kerít hatalmában.

Figyelt kérdés
én egy aszexuális fiú vagyok, ami azt jlenti hogy hiányzik a szexuális vágy belőlem. emiatt én nem igen élvezem a "felnőtt élet gyönyöreit" mivel sem az ivás sem a dohányzás sem a szex nem izgat. és ahogy öregszem egyre jobban érzem úgy hogy már soha nem fogom magam olyan jól érezni mint az oviban. mit tehetek? mit tehetek hogy jobban érezzem magam?
2015. aug. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

"Gyermekkorunkban meg kellene halnunk,

tudásunk csúcsán, alázatunk magasán,

de mi tovább élünk, foltozgatva és

toldozgatva a jóvátehetetlent."

(Pilinszky)

[link]

2015. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy dolog ami sokkal jobb érzés ezeknél!

Adrenalin,iszonyatos mennyiségű endorfint szabadít fel és nincs annál jobb érzés a világon,csak legyél bátor ;)

2015. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress értelmes célt.
2015. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"emiatt én nem igen élvezem a "felnőtt élet gyönyöreit" mivel sem az ivás sem a dohányzás sem a szex nem izgat."

Elárulok valamit: az élet nem csak káros szenvedélyekből és d*gásból áll. Sőt, én - meg azért vannak még jópáran így rajtam kívül - a dohányzástól írtózok, piálni sem nagyon szoktam, néha jelesebb alkalmakkor némi édeset, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor voltam igazán részeg. Főiskolás koleszos időben azért rendszeresen ittam, de akkor sem sokat. Azóta viszont nem is hiányzik, hogy rendszeresen piáljak. Ha valakinek csak ezek okoznak örömöt az életben, ott bizony nagyon komoly bajok vannak.


Itt igazából az a baj, hogy te magad sem tudod, hogy mit kéne tenned. Nem vagy véletlenül depressziós? Annak szokott lenni az egyik tünete, hogy az ember semminek nem tud örülni.

Mi miatt hiányzik az ovi?

Szeretsz játszani? Felnőttként is lehetőséged van, akár számítógépes játékokkal, akár valami sporttevékenység formjában, de pl. társasjáték klubok is léteznek.

Hidd el, felnőttként is remekül érezheti magát az ember.

2015. aug. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen. játtszani, mászni, mozogni, szerepjáték, kreatívkodás, minden ilyesmi amit a gyerekek is szeretnek csinálni. sportolni szoktam, de én utálom ha valami edzőnek kikiáltott alak ordibál velem. én azt nem birom elviselni ha ordibálnak. én így magamtól szoktam edzeni, kondizni. megjegyzem, elég jó formában vagyok :) Nem vagyok depis, csak szomorú. felnőtt létemre szívesen csinálnék olyan játékokat amit gyerekek szoktak, és sajnos ezért csak megvetést kapok a lejgobb barátomtól is.
2015. aug. 8. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:

hát rajta, kreatívkodj - írj, rajzolj, fess, zenélj énekelj! ez a megoldás - nem a testi gyönyöröket hajkurászni, abból mindenkinek csak baja van.


Paul Klee a festő írja:


"Ahogy egy gyermek utánoz minket játék közben, úgy utánozzuk játékunkban mi azokat az erőket, amelyek a világot teremtették és teremtik."

2015. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!