Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek boldog életetek van?...

Nektek boldog életetek van? Ha igen miért, és ha nem, miért nem és mitől lenne boldog/boldogabb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatni, hogy bolgog eletett elek.

Elköltöztünk es az uj sulimba egy gyerek mindig piszkalt.

Utana nem mertem sohova sem menni. Es mindig sirtam, mert annyira feltem


Most mar elkerültem onnan, de ezek az emelekek meg mindig meg vannak. Nehez tul tennem magamon ezen, hogy ugy erzem, hogy mar megalaztak.



16L

2015. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu idö ota ugy erzem, vegre majdnem teljes boldogsagban elek. A hazassagommal teljesen meg vagyok elegedve, par honap mulva lesz az 5 eves hazassagi evfordulonk, eddig sem ez volt a baj. A szüleimmel, testveremmel is jo a viszonyom, vannak közeli baratnöim, anyagi gondjaink nincsenek. Megis jo par boldogtalan ev van mögöttem, mert munka teren nem talaltam a helyem. Munkahelyem mindig volt, de sok even at nem a megfelelö, borzasztoan stresszes voltam. Miota vegre talaltam egy erdekes, de nem tul stresszes munkat, azota erzem magam közel boldognak. Most ugy erzem, a teljes boldogsaghoz csak a baba hianyzik, akire evek ota hiaba varunk. Ha ö velünk lesz, akkor masra (egyelöre) most nem vagyom.
2015. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egész boldog életet élek. Igazából különösebb oka nincs, csak épp tudom értékelni az apró örömek is. Nyugodt természetű vagyok, szinte sosem voltam ideges. Kiegyensúlyozott vagyok, nincs komolyabb okom sosem, hogy aggódjak. A szociális életem rendben van..anyagi helyzetem is eléggé megfelelő.

Nekem ennyi elég, hogy boldog lehessek!

Szép napot!

2015. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, már nagyon nem ideális a kérdés, de aki mégis ratalal erre kérdésre az látni fogja a kommenteket is. (mint például most én)

Én nem vagyok jelenleg boldog. Kiegyensúlyozatlan vagyok, néha örülök az apró dolgoknak néha nem. Nem úgy élem az életem ahogyan szeretném. És ez az ami nem tesz boldoggá. Illatve az, hogy amit szeretnék, nem akarom eléggé. Nincsenek céljaim.

2021. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!