Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, boldogabb életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, boldogabb életetek volna, ha nem kellene szexelnetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 15:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Imádják, ha farok van a puncikájukban.
2014. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Ments meg minket, édes Istenem, ezektől a retardáltaktól, én ezt már nem bírom!!!!!!!
2014. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Boldogabb életem lehetne, ha még többet szexelhetnék :))))
2014. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas vagy kérdező :D
2014. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Úgy lennék boldog a szexszel, ha akaratomtól függően esnék teherbe. Szóval védekezés nélkül ha úgy akarom ne essek teherbe, akkor nem fogok.
2014. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
83%
dehát a szex az egyik legkellemesebb dolog az életben...nemde?...ezzel tudsz örömet szerezni magadnak is és a másiknak is...
2014. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Yaaa a sex az igen jo, na es akkor a homosex? Az is jo? 'Mert azt mondta valaki hogy juju az nem jo. De ha nem probalta akkor mi alapon biralja hogy nem jo mert ugye amit nem probalt valaki arra nem mondhatja hogy Rossz. Mert a karat is amit nem szeretunk es azt mondjuk nem jo mert utaljuk alert utaljuk mert elite beleharaptunk vagy kostoltuk es hat nem izlett tenet van metres amihez merjuk déjà nem probaltuk a homokos sexet akkor nincsen viszonyitasi alap velemenyt and I hogy nem jo...
2014. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem. Én szeretek szexelni. Nem hiszem hogy kibírnám nélküle.
2014. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Elvált vagyok, nem kell szexelnem. És tudod mit? Nem tesz boldoggá a dolog. Szeretem a szexet...most ez baj?
2014. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Boldog lennék, ha nem csak a pasi élvezne el, hanem engem is ki tudna elégíteni, és nem sajnálkozna csak hanem tenne erte.

Elegem van hogy vagy önzőek vagy bénák vagy önfejűek szexuálisan.

Ja és nem keresek szexkapcsolatot, nem kerek privit vállalkozó szelleműektől.

2014. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!