Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálljak? Nem merek...

Mit csinálljak? Nem merek írni mert attól félek hogy nem érdeklem.

Figyelt kérdés
Van valaki akivel itt ismerkedtem meg GYK-n (már amennyire meglehet ismerkedni neten keresztűl) és a lényeg, hogy írogattunk egymásnak privátban, de írtam neki hogy nem nagyon van ötletem hogy miről dumáljunk. Azt írta hogy nem gond majd kezdeményezi a beszélgetést, de folyton olyanokat írt hogy úgy érzni nem szívessen írok vissza neki, azóta meg nem ír egyáltalán. Én meg nem merek mert félek hogy nem érdeklem. Pedig egyszer még olyat is írt hogy szerinte jó fej vagyok így neten is. Meg már több ideje írogattunk egymásnak már több hete, de szerintem már többet nem ír.

2015. dec. 6. 17:25
1 2
 1/17 Roland G. ***** válasza:
Ha nem írsz neki akkor nulla esély van a továbbiakra,úgyhogy egy próbát megér.Nincs vesztenivalód!
2015. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kár olyanokat írogatni, hogy nincs ötleted, miről dumáljatok. Találj ki témákat, és ne csodálkozz, ha eddig nem írt, ha ilyen ötlettelen vagy.

Írjál neki, érdeklődj a hogyléte, munkája, (iskolája) macskája felől, és ne felejts el írni magadról sem, lehetőleg ne rinyálós stílusban.

2015. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nagyon félek hogy nem érdeklem, meg most ötletem sincs hogy mit írhatnák neki.
2015. dec. 6. 17:30
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha azt kérdezném hogy telt a napja akkor az unalmas lenne mert már többször is kérdeztem.
2015. dec. 6. 17:31
 5/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg most, mit hozott neki a Mikulás. És Neked mit.

Esik-e náluk a hó? (nem, de mindegy...)

Kérdezz rá, milyen filmet, zenét, könyvet szeret.

Írd meg Te is. (Kifestő könyvet nem javaslom említeni.)

Sütött-e már palacsintát? Ha igen, kérd el a receptjét.

Ha nem, (és szeretne) írd le neki Te!

Találj már ki valamit az Isten áldjon meg! :)

2015. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én alapból ilyen balf/sz vagyok hogy nem nagyon merek élőbe se dumálni, de eddig mindíg ő írt, aztán amikor írta hogy úgy érzi nem szívessen válaszolok akkor én írtam neki egy ideig. De már félek hogy nem érdeklem.
2015. dec. 6. 17:42
 7/17 Roland G. ***** válasza:

Legyen már kis bátorságod a jó Isten áldjon meg! :)

Ha írni félsz,akkor mi lesz élőben???

Ne legyél teszetosza na :D

2015. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Írok neki, de ha nem érdeklem, az nagyon sz*rul fog esni.
2015. dec. 6. 17:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Írjál neki nyugodtan!!!

Egyébként nem vagy balf.., csak biztosan nem az a nagydumás fajta! Beszélgetni (írogatni) kell, mert másképp nem ismered meg a másikat. Ha "kimért" vagy, azt hiszi, nem érdekled.

Melyik szaloncukrot szereted??

Jó drága lett a Milka! Vadászt imádom, de még nem láttam sehol az idén..:(

2015. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most írtam neki, de bíztos nem fog vissza írni.
2015. dec. 6. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!