Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Hogyan tegyem túl magam lelkileg az ügyön? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2010 nyarán történt, hogy a családommal Budapesten kirándultam, és éppen egy villamoson utaztunk (napközben), amikor egy 60 év körüli, magas, vékony, ősz, borostás férfi csak úgy nekiállt kötekedni. Először a szüleimre kiabált ronda és agresszív szavakat/mondatokat. Eleinte úgy tettünk, mintha észre sem vennénk, de nem hagyta abba, még az is zavarta, hogy később egy pillanatra ránéztünk. Amikor odament édesanyámhoz és piszkálni kezdte, nagyon elegem lett belőle és rászóltam a férfira.

Ezután odajött hozzám, leült mellém. Gyűlölettel teli hangon fenyegetőzött és az öklét rázta, a felkaromba is ütött egyet. (Jól megfigyeltem az arcát: nagy orra és kék szemei voltak, kopaszodott, és ahol volt haja, az borosta hosszúságú/jellegű volt, mint azt említettem is nemrég.) Amikor leszálltunk volna, nem engedett el. Ekkor apám beavatkozása segített csak.

Nem volt részeg, hanem inkább idegbeteg.

Nagyon rosszul éreztem magam és azóta is néha eszembe jut az a nap, nyomot hagyott a lelkemen.

Ebben a pillanatban is olyan dühöt és gyűlöletet érzek iránta, hogy már szinte a szívroham kerülget.


2015. dec. 9. 09:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mikor eszedbe jut gyorsan gondolj valami másra. Ha pedig nagyon nyom, ezeket beszéld ki egy hozzád közel álló személynek.
2015. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. dec. 9. 10:09
 4/26 anonim ***** válasza:

le kellett volna csavarnod

De mostmár mindegy felejtsd el

Vannak helyzetek amiket utólag már máshogy kezelne az ember de mivel elbaszta igy legalább tanulni lehet belőle, hogy legközelebb ne ess ugyanebbe a hibába

2015. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Komoly hogy apád csak a végén avatkozott be...ha olyan satnya vagy mint az ,akkor elég kevés az esély hogy megembereled magad...
2015. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

10:12

Az idegen férfi valóban satnya volt. Egy söpredék.

Apám viszont nagyon erős ember. Bölcsen belátta, hogy nincs értelme a fizikai fellépésnek.

Igaz, hogy én - személy szerint - nagy örömmel megütöttem volna, ahogy valószínűleg az apám is.

2015. dec. 9. 10:19
 7/26 anonim ***** válasza:
hát ha már megütnek akkor általában már szokás visszaütni de ti tudjátok
2015. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

10:22

Igen, a legtöbben ezt tennék.

Abból viszont semmi jó nem jönne ki.

2015. dec. 9. 10:25
 9/26 A kérdező kommentje:
Azzal egyetértek, hogy jó érzés kibeszélni magunkból az ilyen dolgokat.
2015. dec. 9. 10:28
 10/26 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy ilyen bölcs vagy.De ez már 5éve elmult...már rég elkelett volna felejtened!Talán ismerted azt az embert vagy látad azota?Ja hogy 1ik sem akkor ideje a szebb emlékekre gondolni.szia
2015. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!