Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak, ha a...

Miért csodálkoznak, ha a szegény, de értelmes emberek nem akarnak gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Én szegény családból származom.Sok olyan dolgot nem kaptam meg,amit mások igen.

Ezért bármit is,amit magamtól elérek az életben a magam javára szeretném fordítani,megadni magamnak mindazt,amit nem kaphattam meg.

Miért gondolják azt egyesek,hogy az ilyen embereknek tovább kellene örökíteniük a nyomort gyerekvállalás formájában?

Szerintem egy család akkor lesz egészséges,ha senki nem nélkülözik benne.Miért az a közfelfogás,hogy a szülőknek fel kell áldoznia a saját boldogságukat a gyerekekért?

Szerintem ma a karrier és a gyerekvállalás nem fér össze.Ha sikeres akarsz lenni az életben sokkal nagyobb eséllyel indulsz,ha nem vállalsz családot.


2015. dec. 10. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én azért, mert értelmesnek nevezed őket.
2015. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az anyagi állapot nem egy tulajdonság, amit örökölni lehet (most itt tekintsünk el az adósság megörökléséről, de arról is le lehet mondani). Ez tipikusan az, amin csak és kizárólag az egyén tud változtatni (persze, ha adottak a feltételek).

Viszont egy ilyen nevetséges indok, amit leírtál a kérdésben... logikai csőd a levezetésed. Visszaolvastad, amit leírtál?

2015. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!