Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a helyemben egy...

Ti elmennétek a helyemben egy ilyen "karácsonyi összejövetelre"?

Figyelt kérdés
Lesz egy karácsony előtti "kajálós, piálós, filmezős este", amit a suliban szerveznek. Engem is meghívtak, viszont nem tudom, hogy elmenjek-e. Tulajdonképpen szívesen elmennék és utólag meg biztosan megbánnám, hogy kihagytam, de nem tudom...Nem tudok magammal vinni senkit, ott pedig nem ismerek senkit, nem vagyok jóban senkivel ezért valószínűleg csak egyedül ücsörögnék, ami szerintem amellett, hogy unalmasabb kívülről nézve még elég szánalmas is lehet. Ti mit tennétek?
2015. dec. 11. 12:17
 1/9 Roland G. ***** válasza:
86%

Nem!

Nem szeretem a karácsonyt.

Grincs voltam :D

2015. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Grincs Roland, nem úgy szól a mese, hogy 3 számmal nőtt a Grincs szíve? :P

ha szerinted nem éreznéd jól magad akkor ne menj...de lehet pont jó alkalom lenne kicsit ismerkedni, barátkozni a többiekkel...


22F

2015. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Roland G. ***** válasza:
100%

Messze van még karácsony :D


Viccet félretéve,én elmennék ha nincs más programod.Remek alkalom,hogy megismerd azokat akiket eddig nem ismertél.

2015. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ismersz senkit, akkor ki hívott meg?
2015. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan szinten ismerem őket, hogy egy iskolába járunk, van olyan, akivel együtt járunk akár több órára is, de nem tudok róluk semmit. Még sosem beszéltem egyikükkel sem és ez most sem lenne másképp. Ismerem magam annyira, hogy tudom, hogy úgysem mennék oda senkihez barátkozni, más sem jönne oda hozzám. A legtöbb embernek megvan ott a saját társasága, de sokan hoznak is magukkal valakit. Szerintem nem nagyon akarnak ilyenkor barátkozni mert azért jönnek el, hogy a már meglévő, saját társaságukkal, barátaikkal jól szórakozzanak. Én meg nem vagyok az a típus, aki odacsapódik valakihez vagy valakikhez mert szerintem annak ilyenkor senki nem örül és se nekem se nekik nem jó. A tavalyi ehhez hasonló bulin is voltam és ott ugyanez volt... Olyan szempontból jó volt, hogy néztünk egy filmet meg olyan kellemes volt az egésznek a hangulata és nem éreztem magam kimondottan rosszul vagy nem volt unalmas, de azért annyira nem is volt jó mert mégiscsak egyedül voltam és nem volt az igazi. Amúgy nem a karácsony a lényeg, semmilyen különösebb jelentősége nem lesz a program szempontjából.
2015. dec. 11. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát majd most megismered őket.

Ha nem lesz jó, akkor meg fogod magad és hazamész. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani.

2015. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Aki meghívott ő is csak egy ismerős, tulajdonképpen mindenki meg van hívva, aki ebben a csoportban tanul. Arra gondoltam, hogy a filmet megnézem és akkor utána meg lelépek, csak lesz ajándékozás is. Ha elmegyek akkor mindenképpen készülök valamivel, kaját is viszek, de nem akarom, hogy bárki is azt gondolja, hogy csak az ajándék miatt meg ingyen enni-inni megyek mert tulajdonképpen én nem vagyok egy szerves része a társaságnak.

2015. dec. 11. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire ismerkedsz könnyen. Én lehet, nem mennék, mert kellemetlenül érezném magam egyedül, elég nehezen ismerkedek.

Ha van kedved, menj el, ha nem tetszik a buli, legfeljebb hamar hazamész.

2015. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én elmentem egyszer egy ilyen programra. Nagyon szép este volt, nem bántam meg. Utána sokkal jobban megismertem mindenkit, képbe kerültem a pletykákkal, stb. Nem lett belőle nagy barátság, de komolyan, nagyon sokat segített azon, hogy nyitottabbá váljak.


Cikis volt akkor, mert mindenki mindenkit megajándékozott, én meg csak egy kis sütivel készültem, de... volt, aki nekem is hozott valami apróságot, hogy ne érezzem rosszul magam az öszeszokott bandában. Jó volt.

2015. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!