Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha magamban beszélek az utcán...

Ha magamban beszélek az utcán és felbukkan hirtelen valaki 10-20 méterre tőlem, akkor az biztos meghallja?

Figyelt kérdés

Szoktam magamban beszélni néha amikor biciklizek például, rendszeresen előfordul hogy előbukkan hirtelen valaki a sötétből olyan 10-20 méterre tőlem, és akkor olyan hülyén érzem magam. 10-20 méterről biztosan észreveszik ha magamba beszélek? És ilyen esetben nem megoldás az, hogy odateszem a szám mellé a kezemet mintha telefonálnék, hátha nem veszi észre hogy nincs a kezemben telefon?

Meg olyan is volt már hogy sétáltam, kicsit magamban beszéltem aztán észrevettem hogy két öregember ül a fa alatt nem messze tőlem és végig engem néznek


2015. dec. 14. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a hangerő, nem hangosan szoktam beszélni, a normál hangerőnél kicsit halkabban
2015. dec. 14. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Passz. Valószínűleg mind azt hiszik, őrült vagy. Én is szoktam magamban beszélni, de utcán kevésbé, éppen a "lebukás veszélye" miatt.
2015. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák!


Én is szoktam magamban beszélni.

Van hogy én sem veszem észre, hogy vannak körülöttem, és hirtelen ott van valaki.

Pl. boltban, vagy egy kereszteződésnél, stb.


Én csak egy jót nevetek rajta és kész.

2015. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Igen, én is.
2015. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is szoktam, utcán is az utóbbi években. múltkor pl. boltba mentem és magamban beszéltem, és mikor elhaladtam egy épület előtt láttam, hogy valaki az erkélyen állt. és elég hangos voltam. ilyenkor azt érzem, hogy most biztos őrültnek néznek. és ez elég szar. szóval le kéne szoknom erről. úgyhogy le is szokok. és pont. :D
2015. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!