Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy harminc körüli nő már...

Egy harminc körüli nő már idősnek számít?

Figyelt kérdés
Mikor betöltöttem /júniusban/ a 29 -et, három hónapra rá már mindenki úgy mondta: Szóval már nemsokára harminc leszel! Miért siettetik az időt? Nem értem. Nagyon rosszul esett..
2015. dec. 15. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én múlt hónapban voltam 30, elmondom, ugyanolyan, mint a 29 :) Azok vágják a pofádba, akik irigyek (mert idősebbek), vagy fiatalabbak és kárörvendenek. Mindkettő a lesz*randó kategória.
2015. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért esik rosszul?

Én már el is múltam 30 és egyáltalán nem érzem magam öregnek.

A 30 egy szép kerek szám, semmi rossz nincs abban, hogy ez másoknak is feltűnik.

2015. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert azt éreztetik, hogy mintha már lemaradtam volna valamiről. Például már azt is hozzám vágták, hogy ilyen korban másoknak már gyerekük van.
2015. dec. 15. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nézőpont kérdése, mihez képest idős? Egy gyerekhez képest igen, meg ahhoz is hogy tinidiszkóba járjon...:D
2015. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok. Nincs gyerekem, és én erre azt szoktam mondani, hogy úgy gondolom, nincs előírva, hogy mindenki ugyanúgy élje az életét. Erre nincs reakció, mert nem lehet mit mondani rá.

Amúgy ez szerintem onnan jön, hogy a) ősanya típusok, akik úgy gondolják, csak az "ér valamit", aki már szülő, vagy b) irigylik a függetlenségedet. Szintén lesz*randó kategória mindkettő. Senki nem pofázhat bele az életedbe, és semmi okod ezeket magadra venni.

2015. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Clay Morrow ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak érdekelt mások véleménye is ... a biztonság kedvéért, a sajátomén kívül. :D
2015. dec. 15. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy :)
2015. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, és ne foglalkoztasson a dolog, ha lehet egy tanácsom.

37/f.

2015. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az igazi nő 30-nál kezdődik.
2015. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!