Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiú vagyok ha rosszul esett...

Hiú vagyok ha rosszul esett az hogy majdnem annyi idősnek nézek ki, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

Többet is megkérdeztem van aki konkrétan 20-nak néz vagy 22-25. Volt aki azt mondta kinézek 29-nek is pár kép alapján.

most ezt vegyem úgy hogy öreg vagyok és búcsút mondhatok a fiatalságomnak?Ezt hogy dolgoztátok fel?30éves nőként úgy érzem nem találok párt magamnak mert a korombeliek is idősebbnek néznek ki és már elegem van mindenből az életből.



2015. aug. 13. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most nem értem pontosan: Az a baj, hogy 30 éves vagy, de 20-asnak néznek? Ez miért baj? Egy idő után előjön az emberből egy egészséges félelem a kora miatt.

A barátnőm 37 és még mindig nem talált magának, de jól tűri. mondtam is neki, hogy ha nekem nem lenne férjem, a mai világban én sem találnék megfelelőt. Mostanában sokat vagyok a párom nélkül és sokan tapadtak rám, de egyik sem kellene ha magányos lennék. Nem tudom, hogy a mai társadalommal van -e a baj, vagy a korosztályunkkal, de ne azzal törődj, hogy ki hány évesnek tippel, hanem ismerd fel majd, ha eljön az a valaki, aki olyannak szeret amilyen vagy.

2015. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért baj az ha fiatalabbnak nézel ki?Szerintem ez csak pozitivum a kor elörehaladtával,szoval inkább örülnöd kellene.

Szerintem mással lehet ott a gond,ha ezen parázol...

2015. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet!
2015. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te nem csak hiú vagy , egy kicsit hisztis is, meg beképzelt. 30 vagy és 29-nek néznek. Mi a baj? Pont annyi éves az ember amennyinek érzi magát. Játssz el a gondolattal , mi lesz ha 50 leszel.? A mostani azért jobb. Én is majd el ájultam mikor 30 voltam és egy 17 körüli lány CSÓKOLOM-ot köszönt.
2015. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

az a baj hogy igen 30 körülinek néztek...az nem baj ha fiatalabbnak mindenki örül ha fiatalabbnak mondják mint amennyi...köszi utolsó kedves vagy eljátszottam a gondolttal és inkább megszeretnék halni..


nem az baj van akinek így öregen is tetszem vagy legalábbis mindegy nekik nem a küls számít de engem zavar

most ezt nem értem miért néz vki 22 -nek más meg többnek fura...na mindegy..

nem az hogy nem találok találhatnék hozzám illő nyomit öreget de nekem az nem kell...:(

2015. aug. 13. 10:35
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

"nem az hogy nem találok találhatnék hozzám illő nyomit öreget de nekem az nem kell...:("


Jobb a hegyről lefelé, mint alatta, vén csataló!:)


Ugorj már, sok a rinya!

2015. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Atyavilág!Most már ha fizetnél sem kellene a képed :DD
2015. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

jó nem is küldök képet nem azért írtam ki a kérdést hogy véleményt mondjanak..


amugy ignorálom a bunkó megjegyzéseket...

ezentúl nem érdekel ki mit gondol elmegyek pszichiáterhez feliratok gyógyszereket és kész mindet beveszem.

2015. aug. 13. 12:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"ezentúl nem érdekel ki mit gondol elmegyek pszichiáterhez feliratok gyógyszereket és kész mindet beveszem."


És nem fog történni SEMMI. Pontosabban két dolog történhet, beveszed a gyógyszert és nem talál meg senki. Eredmény alszol 48 órát és semmi sem változik. Beveszed és megtalálnak, kevesebbet alszol és mehetsz a zártosztályra két hétre.


Egyébként kérdező, egyszerűen szánalmas vagy. Én 25 éves férfi vagyok látom a magadfajta nőket fiatalon a huszas éveik elején-közepén. Úgy élnek, mint az állatok, felszínesen semmi és senki nem érték a számukra, úgy bánnak a férfiakkal, mint a kutyával és azt hiszik, hogy a szépség és a fiatalság örökké fog tartani. Hát rohadtul nem. Egyszer öreg leszel ráncos stb. Most kellene elgondolkodnod azon, hogy mi az érték az életben és normális társat keresni, nem a tökéletes szőke herceget várni fekete BMW-vel, mindenki mást meg lenyomizni. Ha meg ki akarod nyírni magad, akkor csináld. Semmi bajod sincs az életben csak az, hogy életbácsi eddig kesztyűs kézzel bánt veled, most meg meg kellene tanulnod ember módjára élni, nem pedig úgy, mint egy elkényeztetett hisztis királylány!

2015. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most mi a baj, cica? Hogy nem maradsz 10 évig 22 éves? Képzeld mindenki öregszik! Nahát!!
2015. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!