Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viccesen hangzik, de feljelent...

Andus1795 kérdése:

Viccesen hangzik, de feljelenthetem a rendőröket?

Figyelt kérdés
Tegnap bevittek anyát a rendőrségre bolti lopás gyanújával, mikor ma megkerült a blokk, amin kifizette amit elhozott szóval nem lopott. Ezért bent kellett maradnia egész éjszakára, mert csak ma találták meg a blokkot. És úgy bántak vele mintha kb gyilkos lenne, olyan bunkók voltak a rendőrök. Csak itt Magyarországon ilyen patkányok a rendőrök? Mert tényleg úgy beszéltek vele mintha semmi joga nem lenne és bilincsben vitték a tárgyalásra (mint akik komoly bűncselekményt követtek el), miközben ő ártatlanul volt bent a rendőrségen 1 napig. És mikor kiderült, hogy ártatlan, még csak bocsánatot sem kértek tőle. Mi ilyenkor a teendő? Szeretném, ha megfizetnének ezért mert nem lehet csak úgy 1 egész napra bezárni valakit csak azért mert a "rendőrök" úgy hiszik nekik van igazuk.
2015. dec. 17. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Jó kis kamu. Milyen tárgyalás? :D Na itt buktál le.
2015. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább az üzletet jelenteném fel, elvégre ők hívták ki a rendőröket és állították tévesen hogy lopott.
2015. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 1# javaslom kicsit olvasgasd a jogi fórumot.

Biztonsági céget jelentsd fel, rendőröket nincs sok értelme.

2015. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért is buktam volna le a tárgyalás miatt? XD igen, kellett mert lopások esetén szokott lenni..de mivel közben találták meg a blokkot, így el is engedték. De ez engem annyira felhúzott, hogy ilyenek a mai rendőrök-.- vagy csak Magyarországon ilyen bunkók? amúgy Tesco ban sípolt be a kijáratnál és 1 tepsiről van szó csupán, csak akkor nem tudta anya igazolni hogy azelőtt pár perccel fizette ki, de később megkerült a blokk a Tesco kukájában ugyanis ma eszébe jutott hogy oda dobta ki, Csak kár hogy 1 nappal később találták meg...eszméletlen mik vannak-.-
2015. dec. 17. 15:32
 5/19 A kérdező kommentje:
igaz, lehet valóban a Tesco-t kéne feljelenteni
2015. dec. 17. 15:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy ebben az esetben mennyi értelme lenne, és mit "nyerhetnénk" vele?
2015. dec. 17. 15:33
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Persze és a pénztáros sem emlékezett rá. És anyukád sem emlékezett, hogy előtte fél perccel kidobta a blokkot.

Ja, persze.

2015. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hogy reagáltál volna hirtelen, ha megfognak és rögtön hívják ki a rendőröket rád..amúgy meg minden ember máshogy viselkedik ilyen szituációkban. Amúgy is utálom az igazságtalanságot..és amúgy is: miért írnám ezt ha nem így lenne? nem húzzál fel 'ember xDD de a lényeg hogy meglett..nehogy már ebből csak azt vedd le hogy ő a hibás mert valahogy a kukába keveredett a blokk(lehet hogy véletlen)..Nem kívánom senkinek azt az érzést hogy az anyukáját lássa a rendőrségen és az is kibírhatatlan érzés volt hogy úgy kezeltek vele mintha bűnöző lenne. De én végig "tudtam" hogy ártatlan és így még elviselhetetlenebb volt, főleg most hogy még 1 jó szót se mondtak mikor kiderült az igazság, semmi bocsánat és ez az ami a legjobban bosszant!
2015. dec. 17. 15:39
 9/19 Firedoom ***** válasza:
28%
Kit akarsz te feljelenteni? A rendőrség sajat belátása szerint 24 vagy 48orara bent tarthat barkit.
2015. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem mondtam semmit..20 éves vagyok, nem értek ehhez, azért is kérdeztem meg itt, hogy mit tegyek, mert annyira bosszant hogy ilyen megtörténhet és főleg az hogy ilyen Bunkók...de még utána is mikor kiderült. Bocsánatot se kell kérni?-.-
2015. dec. 17. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!