Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetem azért a rendőrö...

Feljelenthetem azért a rendőröket mert ma miközbe a jobbikot kampányoltam (plakát) bevittek 3 órára?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 22:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
65%
Fordulj a Nemzeti Jogvédő Alapítványhoz! [link]
2009. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Azért azt nem ártana tudni, hogy miért vittek be. Ennek közölni kell az okát. Lehet, hogy majd ők indítanak ellened szabálysértési eljárást. Azt hiszem, azért is lehet, ha tilos helyen raksz ki plakátot. Minden esetre tehetsz panaszt, ha úgy gondolod, hogy semmi oka nem volt az előállításodnak, bár ha nem bántottak, talán nem érdemes erőlködni vele.
2009. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
64%

Fordulj ügyvédhez de az komoly pénz. Amúgy valószinű azért vittek be mert csak úgy akkárhova nem plakátolhatsz.

Az sincs kizárva hogy pénzbírságot is kapsz.

2009. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Akkor én most tulajdonképpen Politikai fogoly voltam ?
2009. dec. 13. 22:45
 5/46 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert ők nem politikai ügynek tekintik ezt, hanem - ha nem tévedünk - köztisztasági ügynek.
2009. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
h*lye sünök ....
2009. dec. 13. 23:08
 7/46 anonim ***** válasza:
72%

A helyesírást hagyjuk. Igaz, bele lehetne kötni, hogy ha a Jobbikkal szimpatizálsz, akkor valószínűleg nemzeti érzelmű vagy és mint ilyen, nem ártana jól ismerni a magyar nyelvet. De ez végtelen hosszúságú, sehová nem vezető vitát szülne.

Túl kell látni azon, hogy a Jobbik plakátját szeretted volna kitenni és bevittek. Nem biztos, hogy ez volt az ok. Ha például olyan helyre szeretted volna kitenni, ahová más (értsd: MSZP-s) plakátot sem lehet kitenni, akkor természetes, hogy nem fogják hagyni. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy politikai fogoly voltál (egyébként kis kezdőbetűvel írjuk a kifejezést).

Akkor tudsz panaszt tenni a munkájuk ellen, ha megkérdezed, miért vittek be és úgy gondolod, nem volt jogos (tehát ha például arra hivatkozva vittek be, hogy akadályozod a forgalmat az egyébként forgalomtól elzárt utcán).

2009. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
96%

Először leírhatnád, hogy mi a francért vittek pontosan be. Mi volt a konkrét indok? Hogyan történt potosan, mit mondtak, mit kérdeztek, mit és hova tettél, stb.? Amit leírtál az alapján akár azért is bevihettek, mert mondjuk miközben a plakátot ragasztgattad, egy Kalasnyikov volt a kezedben, és azzal lövöldöztél. Semmi konkrétum nem derül ki abból, amit leírtál.

Elárulod, találgassunk, vagy esetleg szerezzünk egy varázsgömböt, és abból tudjuk meg?

"Hülye sün"-özni tudsz, de egy értelmes kérdést feltenni már nem. Szánalom.

2009. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
56%

jól írod hülye sünök ilyen kis semmiségekért képesek bevinni

bezzeg a cigányoktól félnek

egyszerübb a Magyar embert ba.sztatni

2009. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
A történelmi belvárosba és a külkerületekbe raktam plakátokat volt nálam 2 DB vaskeresztes kész csak önvédelmi okbol és egy paprika spray . a kezembe ragasztó volt .... ÉS hogy mit kérdeztek :: Mivolt ezzel a célom ? honnan vannak a plakátok ? MIért tartok magamnál 8cm nél nagyobb kést ? Mennyi pénzt kapok ezért ? ezek voltak a kérdések .
2009. dec. 14. 00:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!