Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj?

Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Szerintetek baj ha képzeletbeli pasim van?És képeletbeli barátaim,egyébként vannak barátaim tehát nem tudom mi okozza ezt.Ez el fog egyszer múlni vagy örökre ilyen maradok?Ez nem gátol majd abban,hogy egyszer boldog párkapcsolatban éljek majd?Köszi a válaszokat.

2015. dec. 18. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor baj,hogyha közben a való életben nem keresed mások társaságát és ha tele vagy félelemmel...különben nem baj,csak azt jelenti,hogy az emberek a fantáziádban jobbak(vagy csak mások),mint akik igazából vannak,nem elégszel meg a valósággal
2015. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát úgy, hogy látod őket, vagy csak néha benézel az asztal alá és beszélgetsz vele, valamint segít a matek dolgoztnál? Nem hiszem, hogy nagy baj lenne, de azért ilyent annyira ne, érted...
2015. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj, álmodozol, amit más is szokott. Nem fog akadályozni a párkapcsolatban, mert néha a valóság szebb, mint a képzeletbeli életed, ha meg rosszabb, még mindig ott van a fantáziád.
2015. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszakom, hogy mindig elképzeltem valakit/valakiket magam mellé. Még egy fiút is, aki számomra tökéletes lenne. Viszont most már próbálok kinőni ezekből és a valóságra koncentrálni. Nem tudom, hány éves lehetsz, de szerintem ez nálad is elmúlik egyszer.De végülis, amíg az embernek jó érzés és nem akar valaki kézzel foghatót, addig nyugodtan képzelődhet. :D
2015. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor baj ha a valós életed háttérbe szorul emiatt.Amit elképzelünk mindig sokkal tökéletesebb a valóságnál.
2015. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!