Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki Viszkok Fruzsi barátja?

Ki Viszkok Fruzsi barátja?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, ő egy beauty-guru, és egyik videójában mondta, hogy a barátja egy másik videós, de nem árulta el, hogy konkrétan ki az. Ti tudjátok?

#YouTube #beauty-guru
2015. dec. 19. 08:15
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Régi a kérdés,de szerintem is Pamkutya Béla,mert egyforma lakásban forgattak,ami nem stúdió,mert Fruzsi mondta egy videójában,hogy ez a barátjával közös lakása.
2017. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
A barátja Norbert (pamkutya Béla)
2017. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon régi a kérdés, de még mindig Pamkutya Béla. A Play It házban is látszott az élő közvetítéseknél, mikor egy napon voltak, hogy ők egy pár, bár nem vallják be a nézőiknek, és próbálnak úgy csinálni, mintha csak haverok lennének, de az én szemem kiszúrja az ilyesmit.
2017. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 szuppinger szabolcs válasza:
nem és nem én vagyok :D
2018. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Hudák Péter válasza:
69%
Igazából én is érzek valamit Fruzsi iránt, de ebbe most ne menjünk bele, mert megsértődne. Habár a Pamkutyás sráccal jár, én néztem a Divatikon YouTube csatornáján, hogy az egyik ismerőse (személyi jogi okok miatt nem mondok nevet) esküvőjén együtt voltak azt hiszem. Annyit azért elmondhatok, hogy én el tudnám vele a jövőmet képzelni. :)
2018. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Nem mindegy az nektek? Ha akarja úgyis elmondja valamelyik videójában/kiírja valamelyik közösségi oldalra, hogy ki a párja. Ha meg nem akarja, akkor meg nem fogja... Csak azért, mert YouTuber, nem kell egyből a magánéletben turkálni.
2018. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Fruzsi elköltözött egy másik lakásba és azt mondta, hogy azért, mert egy szakításon van túl.
2018. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Pamkutyáékat simán megtalálod az eredeti nevükkel Facebookon, amit most nem írok ide, mert azt az egyik YouTube videóból mindenki maga kiderítheti. Ebben a reggeli műsorban a saját nevükkel szerepelnek, a saját arcukkal. Béla Fb ismerősei közt ott vannak Viszkok Fruzsi szülei is, Fruzsié közt meg Béla és Pista családjának tagjai. Most már sajnos szakítottak...
2018. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
35%
Virágvölgyi Dávid a barátja aki egy pincér fiú (volt) a gödöllői Fagyöngy Étteremben (bezárt, Dávidék családi vállalkozása volt)
2019. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%

rRégebben más barátja volt ez a Dávid, de vele már nagyon rég szakítottak.

Most igen a Pam kutyás gyerekkel volt együtt jó pár évig, most szakítottak mielőtt Fruzsi házat vett, kb fél éve szerintem.

Nekem úgy tűnik barátok maradtak, vagy akár lehet újra összejöttek.

2019. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!