Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt mondják hogy ez nem élet,...

Azt mondják hogy ez nem élet, de szerintem igen. Tényleg nincs életem?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Jól megvagyok a 4 fal között minden időmet ott töltöm. (kivéve suli)

Befekszem az ágyba, nézegetem kicsikét a telefont, utána elindítok egy zenét és álmodozom, néha gépezek, de azt nem szeretem.


Miért ne lenne életem ha élek? Nem értem... Mit jelent ez pontosan?

Meg hogy szinte csak magamnak való vagyok?


Ha itt vagyok és élek... Akkor miért mondanak olyat hogy nincs életem?


2015. dec. 20. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Mi lenne ha nem álmodnád az életedet hanem élnéd az álmaidat? :D
2015. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azert mondjak ezt, mert abban a tevkepzetben vannak, hogy amit ok csinalnak, az elet, pedig nem.

Introventalt vagy, amivel nincs semmi baj, pont ugy, ahogy azzal sem, hogy masok extroventaltak. A baj azzal, van, hogy azt gondoljak, hogy az a "élet" hogy hangosan zizegnek, mig a csendes jelenlet nem "élet".

Pedig az elet az, hogy olyat alkotsz, kozossegben, vagy egyedul, ami "megmarad a utokornak".

Egyebbkent egy tanacs: hiaba vagy meg jol a negy fal kozott, vannak "nemszeretem" dolgok is, ilyen az, hogy egy introventalt erot vesz magan, es kozossegbe megy, mert csak ugy tudja megtalalni azt a par embert, aki tenyleg barat lehet, nem csak haver. Meg van egy csomo mas elonye is.

Mindenesetre vigasztaljon az a tudat, hogy egy introventaltnak kevesbe "faj" kozossegbe menni, mint egy extroventaltnak egyedul maradni sajat magaval, es a gondolataival, es azzal, hogy "ki is o onmagaban". :)

2015. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem merem megélni az álmaimat.


Félek belekezdeni. Egy barátnőt szeretnék nagyon, de az esélytelen.


Egyébként a 0%-ot nem én adtam... Nem tudom ki volt! Nem csak én értékelhetem a válaszokat?

2015. dec. 20. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, mindenki ertekelheti a valaszokat. Ez ilyen.


Amugy, ne felj megvalositani az almaidat, es semmirol se gondolkodj ugy, hogy "az soha sem lesz".


Mert ha igy gondolkodsz, akkor tenyleg "nincs eleted". De ez rajtad mulik, nem azon, hogy milyen a beallitotsagod.

2015. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az lesz gáz ha kikerülsz a suliból és nem lesz munkahelyed amit szeretsz na akkor érezni fogod h miert mondták
2017. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!