Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki akivel még alig...

Ha valaki akivel még alig beszélgettetek megemlítené hogy öngyilkos készül lenni hamarosan, megkérdeznétek tőle hogy miért, mi a gondja?

Figyelt kérdés
Vagy inkább lekoptatnátok és nem beszélnétek vele többet?
2015. dec. 20. 17:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
5%

Termeszetesen megkerdeznem hogy miert, stb. Aztan a valaszabol eldontenem, hogy szajhos, vagy tenyleg segelykero, vagy csak faraszto, vagy akarmi.

Ha jo no, es men azert akar ongyi lenni, mert pozitiv az adis tesztje, lehet megemlitenem neki, hogy "oke, de ha ugyis megnyavvantod magad, elotte dugjuk, ok?"

Tehat teljesen szituaciofuggo. Nem hagynam szo nelkul a dolgot, mert kell a fenenek, hogy aztan tenyleg megnyuvassza magat, es nekem legyen lelkiismeret furdalasom, hogy lehet hogy segithettem volna...

2015. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hinnye' utolsó, te aztán finom lelkű ember lehetsz :DD
2015. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nem, en egy igazzy segfej vagyok, onzo allat, eppen ezert kell a bokamnak, hogy valami barom a sajat ongyilkossagaval terhelje a lelkemet. :P
2015. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!