Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy valaki öngyilkosságra készül?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 19:08
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Kevés adat. Pontosan miért szeretnéd tudni?
2015. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha az illető ügyes, akkor bizony semmiből sem derül ki ^^
2015. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok jele, talán abból, hogy egy nagyon picit furán, logikátlaul viselkedik, reagál dolgokra, élethelyzetekre, és akár nagyon totkoltan is szomorú, magányos, de ha mondja, akkor valószínűleg csak mondja
2015. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hogy elzárkózik, eladogatja a holmijait, túlzottan foglalkoztatja az öngyilkosság. Persze vannak olyan emberek is, akik nagyon jól el tudják titkolni a bajukat. Sőt az elzárkózott embereknél eléggé nem lehet észre venni, de néhány jel lehet a fáradékonyság, alvászavar, túlzott szomorúság, még jobban elzárkózás.
2015. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok:a lefogyás is. Ezt nem úgy értem, hogy egyik napról a másikra soványabb lesz, hanem, hogy tavaly nem volt ilyen sovány, mint most, mert ez a folytonos stresszt jelenti, ami gyakran vezet öngyilkossághoz.
2015. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom, de most eszembe jutott valami ezzel kapcsolatban. Írok üzenetet.
2015. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!