Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jeleznétek ezt a rokonotoknak?

Ti jeleznétek ezt a rokonotoknak?

Figyelt kérdés

Ha a tanár rokonotok mindenkinek büszkén újságolná, hogy mélyhűtött pulykákat kaptak az államtól karácsonyra (a más munkakörökben szokásos prémium vagy SZÉP kártya utalás helyett), ti leállítanátok, vagy hagynátok hogy tovább "égesse magát" ezzel?

16/L



2015. dec. 22. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben rá nézve semmi égő nincs. És 16 évesen különben se akarj egy felnőtt embert "leállítani", hadd csináljon már azt, amit akar.
2015. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nem kéne olyan dolgokról okoskodnod, amiről fogalmad sincs hogy működik... :) itt egyes egyedül magadat égeted
2015. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne leállítanod egy felnőtt embert 16 évesen? Azzal dicsekszik, amivel csak akar. A pulyka amúgy is jól jön karácsonyra.

Bár azt nem tudom, hogy mit értesz szép kártya utalás alatt..

2015. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom őszintén tanárként én is örülnék, ha dicsekedhetnék, hogy mi mindent kaptam Karácsonyra a fenntartótól. Sajnos 2010 óta semmit se kaptam. :(

Igazság szerint, nem is értem, hogy ezzel miért "égetné" magát.

Kérdésedre válaszolva én nem állítanám le. Mert sokszor az emberek a kis dolgoknak (pl egy pulykának) jobban örülnek, mint a nagyobb dolgoknak.

2015. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem tapintatosan közölheted vele a véleményedet ,de ha lehet ne támadd le egyből,mert lehet megsértődik és azt szerintem nem szeretnéd.
2016. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!