Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan jeleznétek, egy nagyon...

Hogyan jeleznétek, egy nagyon jó fiú barátotoknak, hogy a felesége kezd elviselhetetlenné válni?

Figyelt kérdés
Jeleznétek -e egyáltalán? Eddig sem volt könnyű eset a lány, viszont amióta feleség lett, pláne, amióta gyermeket is szült, egyre természet-ellenesebben viselkedik. Eddig sok közös programunk volt, viszont a párom szerint is egyre hülyébb a lány. Jó lenne megint több közös programot csinálni, viszont a lány társaságában nem igazán érezzük jól magunkat. Ráadásul akaratos és néha erőszakos is. Amikor természetes, akkor nagyon helyes, de olyan pillanatok már ritkán vannak.
2014. szept. 17. 11:48
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos h szólnék neki..mert ha a lány megtudja..nem hiszem h egyáltalán látni akarna téged és a családod..
2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül én sem jeleztem, tudom, hogy igazad van... Látom rajta, hogy tudja ő nagyon jól, hogy ilyen; csak még nem készült fel rá, hogy őszintén színt valljon saját maga előtt is... Szenved is tőle. Majd megoldja előbb-utóbb.
2015. febr. 10. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!