Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok olyan oldalt ahol...

Tudtok olyan oldalt ahol esetleg találhatok külföldön élő korombeli magyarokat? 13/L

Figyelt kérdés
Külföldön élek egy fél évig, és arra vagyok kíváncsi h vannak-e korombeli magyarul tudó magyarok ebben a városban.Olyannal találkoztam már aki magyar, de nem tud magyarul mert kiskorában költözött ide. Szívesen megismernék egy itteni magyart, tudna segíteni a nyelvtanulásban:) (Írország, Dundalk)

2014. jan. 3. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
facebookon biztos vannak, a fejemet teszem rá
2014. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy keressek rá? Mert szerintem is vannak, de nem tudok úgy keresni h csak Dundalkiakat, v te h gondoltad?
2014. jan. 3. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És muszáj kéményseprő legyen? :)


Szerintem IRL könnyebb magyart találni, elég az utcán magyarul beszélni. Esetleg mindenféle hitközösségekben... Talán ha van magyar étterem... A face egy foltozott gányboglya, sose lesz jó erre.

2014. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bátyámmal minden nap kimegyünk sétálni a városba, plázába, üzletekbe benézünk és eddig 1 magyarul beszélő fiatal párt láttunk. Nagybátyám (akinél kint lakunk) sok magyart ismer, de csak az ő korosztályába.
2014. jan. 4. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az öreg összehoz húsz ismerősével szép folyamatosan, akkor kb az összes valaha arra járt magyarról tudsz információkat szerezni.
2014. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
erre én is kiváncsi lennék 11 vagyok és írországban lakom,ballincollig-ban és akik magyarok vannak itt azok bunkók
2014. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!