Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másoknak mi a kellemes abban...

Másoknak mi a kellemes abban ha egész nap az ágyban dögölhetnek és nem kell semmit csinálni?

Figyelt kérdés

Nem kötekedésnek szánom a kérdést, csak nem értem ebben mi a jó, miért kellemes. Én belehalnék ha egész nap csak az ágyban dögölnék, még betegen se bírom ki hogy feküdjek egész nap. Muszáj tevékenykednem valamit akármik a körülmények.

Ágyban én inkább csak éjszaka szeretek feküdni amikor aludni kell.


2015. dec. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ha elotte szetdolgoztad, sutotted-fozted, takaritottad magad, akkor egesz kellemes fel napokat hevereszni. Igaz h nem alszom felig meddig akkor ilyenkor olvasas, netezes es zenehallgatas johet a hevereszeshez.

Egyebkent ha ez heti egyszer van vakinel pl. vasarnapok, akkor nem latom irritalonak.

2015. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Másoknak mi a kellemes abban ha egész nap ugrálnak, nyüzsögnek, fontoskodnak, másokat ba.ztatnak akkor is ha egész nap nem kell semmit csinálni?

NEM VAGYUNK EGYFORMÁK!!!!

2015. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

èn szeretek az ágyban hèderezni.tudok olvasni,laptopozni,tvzni is. nem fogok egy kènyelmetlen szèken ülni,csak azèrt mert másnak nem tetszik, hogy ágyban vagyok:)tanulni is az ágyon szoktam,fèlig fekve. nekem így jó.

nyilván nem az ágyneműre fekszek rá az elmenős ruhában.hanem beágyazok,vagy letakarom az ágyneműt.

2015. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más kellemes.
2015. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy élvezik. Én is örülök, amikor vééégre van egy napom, amikor így kipihenhetem magam. Egy olyan hét után, amikor minden nap csak este volt időm enni és 4 órákat aludtam, eléggé jól tud esni a dolog szellemileg és testileg is.
2015. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!