Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, reggelente mennyi időre...

Nők, reggelente mennyi időre van szükségetek hogy elkészüljetek?

Figyelt kérdés
Fürdés, fog- arcmosás, öltözés, smink, haj formázása, reggeli kávé vagy reggeli? Szóval felkelés után mennyi időre van szükségetek amig elkészültok és útnak indultok? Munkanapokon és olyankor amikor csak programotok van ( most karácsony)?
2015. dec. 25. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15 perc
2015. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40 perc, ha sietek kevesebb.
2015. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nálam a reggeli készülődés kb 1 óra. van amikor kevesebb pl ha nem mosok hajat vagy nem viszem túlzásba a sminkelést. olyankor kb fél óra.
2015. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30 perc. Tusolok, fogat mosok, arcápolás van, smink nincs, hajamat se formázgatom, csak megfésülöm, felöltözök, ennyi. Legtöbb időt a meleg víz alatti molyolással töltöm.
2015. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem kb 40 perc, ez azt jelenti, hogy reggeli, kávé, újságolvasás, zuhanyzás. sminket nem mindig teszek fel, ha igen, az is megvan kb öt perc alatt. hajat mosni soha nem mosok reggel, max ha egész nap nem megyek sehova, mert a megszáradás az nálam nagyon sok idő.
2015. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Másfél óra. De ebben benne van a "kávéval a kezemben bámulok magam elé" kómás állapot, mivel rossz alvó vagyok.

Amikor jól kialszom magamat - és ez nagyon ritka - elég egy óra is.

2015. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mivel megszokasbol este furdok es mosok hajat ezert kajalas, oltozkodes, fogmosas, fesulkodes, oltozes 25 perc

Es mivel onnan edzesre megyek nem sminkelek (ott ujra furdes hajmosas, stb....)

Szoval nekem ez osszetett helyzet.

A gyorsasag titka az is h elozo este mennyi dolgot keszitessz ossze pl:mit fogsz folvenn, a holmijaid amit magaddal viszel.

2015. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

80 perc, de ebből kb a fele a kávé felett ülve hírek, 9gag olvasása, de nekem ez kell reggel e nélkül nem ébredek fel, mellesleg utálok rohanni, szépen lassan nyugisan készülődök el..

18L

2015. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

30 perc alatt összakapkodom magam. Evés ivás, öltözés, fogmosás, hajamat megcsinálom. De ezekre 40 perc kéne.


#6

"(...)ebben benne van a "kávéval a kezemben bámulok magam elé" kómás állapot (...)"

Hát ez marha cuki volt, ahogy elképzeltem (mármint a képzelet, nem én) :D

2015. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hétköznapokon egy óra kb. Reggeli, fogmosás, mosakodás, smink, haj, öltözködés.

Ha nagyon nagyon sietni kell akkor 15-20 perc alatt megvagyok.

Viszont így karácsonykor, rokonlátogatás előtt el tudok szöszölni 2 órát is :D

2015. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!