Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom ezt...

Mit tegyek ha nem tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az apám nevel 11 éves korom óta. A mai napig úgy érzem hogy nem szeret engem, de már én is máshogy viszonyulok hozzá,van egy ilyen távolságtartás köztünk.Ez még nem is annyira zavarna de úgy érzem hogy miatta lettem lelkileg nyomorult. Mindig ha valami olyat mondtam ami neki nem tetszett leüvöltött,nagyon csúnyán beszélt velem, megalázott és a családból a többiek is az ő pártján álltak, senki nem nagyon mer neki ellentmomdani. Aztán mikor látta h elkezdek bőgni jött az h ő pedig mennyire szeret meg mindent megvesz nekem,csak most miért kelett felidegesítenem. Nem ütne meg szerintem, de néha a lelki bántalmazás ia tud nagyon fájni. Mostanában már azért nincseneknilyen nagyobb konfliktusok de sokszor érzem a hangján h nem kedvvel,olyan kelletlenül szól hozzám. Nem akarom rá fogni hogy miatta nem tudok normália kapcsolatokat kialakítani,de legbelül ezt érzem, elérte hogy ne merjek kiállni magamért meg elmomdani a véleményem mert mimdig félek hogy kiakad rajta és ordítozni fog, utólag meg az is kiderült hogy azt momdta a hátam mögött hogy én mindenkit lenézek azért nincsenek barátaim se,meg még pár szép dolgot(pedig egyáltalán nem vqgyok ilyen,inkább csak félénk és azért nem tudok barátkozni)...szerintetek hogy tegyem túl magam ezen hogy ne érezzem már egy utolsó szarnak magam? Tudom hogy normália ember ezt tudná kezelni,de én elég érzékeny típus vagyok sajna:( 20/L

2015. dec. 26. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, szívesen beszélgetek erről (vagy bármi másról), egy mondatban, ismeretlenül, nehéz általános dolgokon túl mit írnom. Írj rám
2015. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne foglalkozz senkivel ha tudod hogy értékes ember vagy
2015. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos elkezdeném keresni a lehetőségeket a költözésre. Ha tanulsz, akkor kollégiumba, ha nem, akkor albérlet. Ha ügyes vagy, akkor rá tudod fogni a távolságra és nem lesz harag sem otthon.
2015. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha az a baj hogy csak magunkkal foglalkozunk és csak a saját érzéseinkkel vagyunk elfoglalva. Már gondolkoztál azon esetleg hogy az apukádnak milyen problémái lehetnek amiről esetleg ő sem tud beszélni? Lehet hogy vele sem beszélt az apukája amikor kicsi volt és ezért ő sem tudja hogyan gyakorolja ezt veled. Szerintem ő szeret téged csak sok minden aggaszthatja amit nem oszt meg veled.

Az hogy csúnyán beszél veled jogos hogy fáj , ilyenkor várj egy kicsit és amikor lenyugodtak a kedélyek mondd el neki hogy ezzel fájdalmat okozott neked.

2016. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!