Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ezt hogyan értelmeznétek?...

Ti ezt hogyan értelmeznétek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Elég furcsa dolog történt velem, és lehet, csak túlreagálom, de kíváncsi vagyok, mások hogyan látják. A végállomáson szálltam le a buszról, ahol automatikusan minden ajtót kinyit a sofőr. Látom, hogy nem nyílik (már csak én voltam egyedül), megnyomom a gombot, semmi. Hátranéztem a sofőrre, mire megkérdezte, hogy megünneplem-e a karácsonyt? Rávágtam, hogy igen, erre közölte, hogy akkor idén nagyon jól ünnepeljem meg, mert ez lesz az utolsó, ami békében telik. Majd kinyitotta az ajtót. Azóta is ezen rágódóm. Mindenesetre buszra nem szállok egy jó darabig.

2015. dec. 27. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, pesszimista, s azt gondolja, háború lesz. Ennyi, én nem foglalkoznék vele.
2015. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hát ez azért elég érdekes. Én valószínűleg nagy szemekkel néztem volna. Hol történt ha szabad kérdeznem?
2015. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Elsőnek igaza lehet.
2015. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban a pillanatban felfigyeltem volna rá, és nehezen felejtettem volna el az arcát. Utána kerülném, mert fejben nincs rendben nála valami.
2015. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak el akarta valakinek mondani, amin nap közben rágódott.

Nehéz, agyatlan munka egész nap vezetni, beszélgetni se lehet közben.

2015. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A háborúra gondolt szerintem, ami tavasszal kezdetét veszi majd. Remélem tényleg jól megünnepelted, mert valószínű a következő már tényleg nem lesz békés, már ha lesz egyáltalán.
2015. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire zaklat, akkor miért nem kérdezted meg tőle, hogy mire gondolt?
2015. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Úgy értelmezném, hogy korlátozott a személyi szabadságomban, fenyegetett, zaklatott és rám akarta erőltetni a saját személyes nyomorát. Azon nyomban mentem volna az irodába panaszt tenni a sofőr ellen, és még örülhetne, ha nem jelentem fel. De mindenkinek elmondanám, hogy vigyázzanak vele, mert elmebeteg. A nagy rettegésre bevesz 1-2 nyugtatót, pár korty vodkával, aztán ki tudja, legközelebb kinyitja e az ajtót, vagy esetleg a pánikolástól bekattanva agyonlövi az összes utast, aztán saját magát.
2015. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam meg, hogy hogyan nézett ki. Mondjuk jól beszélt magyarul, tehát kétlem, hogy valami keleti országból jött volna, de elképzelhető. A tekintete is furcsa volt, és azon gondolkodom, hogy névtelenül bejelentem, mert nekem is pont az jutott eszembe, hogy következő alkalommal elővesz egy bombát. Végülis az egyik legtöbbet szállító buszon történt az eset.


Amúgy meg hogy jön egy idegen ahhoz, hogy elrontsa valakinek az ünnepét, mindezt úgy, hogy nem nyitja ki az ajtót. Nem vagyok benne biztos, de ha jól tudom, az ajtót kötelessége kinyitnia a végállomáson, akkor is megvártam volna a kérdést, nem vagyok bunkó. Meg nyilván nem tudom, mit kérdez előre a másik, akár Boldog Karácsonyt is kívánhat. Egyébként vicc az egészben, hogy először tényleg ezt vártam :)

2015. dec. 27. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

" Úgy értelmezném, hogy korlátozott a személyi szabadságomban, fenyegetett, zaklatott és rám akarta erőltetni a saját személyes nyomorát. Azon nyomban mentem volna az irodába panaszt tenni a sofőr ellen, és még örülhetne, ha nem jelentem fel. De mindenkinek elmondanám, hogy vigyázzanak vele, mert elmebeteg. A nagy rettegésre bevesz 1-2 nyugtatót, pár korty vodkával, aztán ki tudja, legközelebb kinyitja e az ajtót, vagy esetleg a pánikolástól bekattanva agyonlövi az összes utast, aztán saját magát."


Hát szerintem te sem vagy 100-as.

2015. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!