Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Zia15 kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha egy 40 éves apa együtt fürdik a 8 éves lányával a fürdőkádban, meztelenül, miközben erre még sosem volt példa, illetve a 30 éves anya pedig az 5 éves fiával? Mi állhat a háttérben, mi vezérelheti a szülőket?

Figyelt kérdés
Nem kicsi koruk óta mindennapos dolog ez az életükben, hanem ez most egy egyszeri alkalom lenne!

2014. júl. 20. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Uristen ez szörnyü!!!

Ez beteges szerintem !!

2014. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Brrr. Ha kiskoruktól fogva így lett volna, akkor is fura lenne már 8 évesen. Az 5 éves még oké.

De ha eddig sose volt így, akkor nem értem :S Most miért jutott ez eszükbe?

2014. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy mi áll a hattérben, senki nem fogja tudni megmondani neked.

Lehet, hogy valamiféle felvilágosítási ötlet, más tippem nincs.


De a kérdésedböl az derül ki, hogy ez nem történt meg, csak ezután lenne valamikor. Ezért felmerült bennem a kérdés, hogy te ki vagy, hogy erröl tudsz, és honnan tudod egyáltalán.

2014. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
őőőő, az apa a lányával, az anya a fiával? hát ez elég fura kombináció, de ha a családban nem volt ilyen, akkor a közös fürdés mindenképp elég meglepő ötlet (ahol megszokott, ott értelemszerűen nincs vele gond, teljesen normális lehet), nekem 8 évesen azt mondta volna valamelyik szülőm, hogy fürödjünk együtt, hát meglepődtem volna.
2014. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Ha egyszeri, akkor valószínűleg felvilágosítás. Te vagy a harmadik testvér, vagy mi van?
2014. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Milyen felvilàgositàs az ha a 8 ėves kislany az apukàval fūrdik????miertnem az anyukaval??? Szerintem pedig a szulok fantazia beindult sajnos....

Nem tartom egeszseges dolognak ezt!!

2014. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nos, én albérletben lakom egy családi ház melletti kisebb szoba-konyha helyiségben. A család a két szülő, a két gyerek és a nagymama. És a nagyi tette föl nekem a kérdést, illetve ő állította meg a folyamatot, hogy ne történjen meg. Veszekedés is lett belőle, tehát a szülőknek ez komoly elhatározásuk. Egyébként én is a felvilágosításra gondoltam először.
2014. júl. 20. 12:09
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy nem 8 évesen kell elkezdeni az együtt fürdést, milyen paranoid hátsó gondolat miatt is felháborító, ha ellenkező nemű fürdeti, fürdik, teszi tisztába, öltözteti a gyereket?
2014. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ha csak fürdenek akkor csinálják,ki vagyok én hogy ítélkezzek?

persze fura,és nem szokványos,de csak ettől még senki sem lett lekibeteg.(szerintem)

2014. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

érdekes,hogy ha az apa nem foglakozik a poronytyal akkor gonosz,önző,stb...

ha meg foglakozik a akkor,is gonosz és ez meg az,meg pedofil.

pláne ha az a gyerek lány.

2014. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!