Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anya mindig...

Mit tegyek, ha anya mindig meztelenül mászkál otthon?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, ezt csinálja, de pár éve kezdett csak zavarni.Itthon egész nap meztelenül van előttem, a húgom és apa előtt.Igaz, hogy mindketten lányok vagyunk, emiatt jöhettek azzal hogy "dehát ez a természetes meg nem kell szégyellni a testünket", de én egész életemben szényellős voltam, még az orvosnál se merem levenni a polómat, mindig ilyen voltam.Emiatt is érzem nagyon kellemetlenül magam anya miatt, higgyétek el nem valami gusztusos, amikor ebédnél mondjuk nyúl a sóért és a melle ott lóg a levesem felett...valahogy én nem érzem ezt normálisnak, és kellemetlen így egy helyiségben lenni vele.Meg attól is félek, hogy ha áthozom a barátnőimet, vagy esetleg egy fiút, mi lesz, ha így meglátják anyát.

És igen, szóltam neki, szólt a tesóm és apa is, minden nap elmondjuk neki, mégsem érdekli.Arra hivatkozik hogy mivel elég kövérkés, melege van és így érzi jól magát.Mit csináljak? Nekem nagyon kellemetlen ez az egész.

15/l



2015. aug. 30. 14:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Tegyetek epés megjegyzéseket az alakjára. Mindjárt nem fogja mutogatni magát!
2015. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

En hazavinnek valami fiut,akit elore felkeszitek erre.remelhetoleg anyukad zavarba jon,hogy idegen is meglatta.de ha nem valik be akkor vigyel haza megint valakit.vagy varatlanul hivj at rokonokat amikor ugy van otthon.

Most biztos le leszek pontozva de az ilyen idiota szulok miatt lesz egy eletre komplexusa a gyereknek...meleg van persze..akkor legyen otthon bikiniben de nem kene a gyerekei elott meztelenkedni,foleg hogyha kenyelmetlenul erinti oket..szoval en a kerdezonek adok igazat.

2015. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Vegyetek neki egy bikinit, hogy legalább arra vegye a fáradságot, hogy felveszi. Vagy legyetek kicsit keményebbek, és közösen küldjétek el a francba.
2015. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%

#2-es, én zöld pacsit küldtem, én is valami hasonlóra gondoltam, de amit te írsz az jobb. Meg sajna az én verziómhoz szégyenlős a kérdező, de jobb is így :D


Amúgy meg kérdező: ne haragudj ha ezzel megsértelek, de azért elég flúgos lehet anyád. Engem speciel 5 éves korom óta kábé csak az asszony látott meztelenül, alap emberi viselkedés. Ezt a pasis trükköt érdemes lenne kipróbálnod, hátha beválik.

2015. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy vizes pólóban, vagy egybeszoknyában ezerszer kellemesebb lenni a melegben. Olyan fura nekem, hogy sokan erre nem jönnek rá :D
2015. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
mondd meg, hogy rohadt gusztustalan, perverz dolog ez - és külön akartok költözni mert nem bírjátok elviselni
2015. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat nem gondoltam volna hogy ennyien egyetértetek:D

Sajnos a fiús dolog nem hiszem hogy bevállna, hiszen voltak már hasonló esetek hirtelen betoppanó rokonokkal, vagy amikor a kertben van, a szomszéddal, de ilyenkor mindig időben bemegy a szobába hogy magára kapjon valamit, és amúgy se hiszem hogy annyira zavarná a dolog.

Néha szokott felvenni bugyit vagy bikinit, de sajnos csak akkor, ha kedve van hozzá.

2015. aug. 30. 14:43
 8/31 anonim ***** válasza:
9%
Na mi van, eddig ez volt a norma.
2015. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
12%
Mármint mindenki normálisnak találta, hisz család.
2015. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Fogj egy szemetes zsákot, jól láthatóan kezdd el belepakolni a ruháját, ás ha megkérdezi, mit csinálsz, mondd, hogy minek neki ennyi ruha, úgysem hordja, csak foglalja a helyet a szekrényben, és arra gondoltál, több hely lenne, ha a felesleges cuccokat kidobálnátok. Egy nőnek biztos hogy van kedvenc ruhája, még ha nudizni is vágyik általában. Na azt nem fogja hagyni, hogy kidobd, ne félj. :)

Esetleg el is dughatod őket, úgy, hogy ne tudja, hol vannak.

2015. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!