Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, mégis nagyon...

25 éves vagyok, mégis nagyon sokan 18 éven alulinak néznek. Most ennek örüljek vagy inkább sírjak?

Figyelt kérdés
Én örültem neki, a párom csak simán viccesnek tartja, de tegnap az unokatesóm a fejemhez vágta, hogy mit röhögök ezen, amikor ez nagyon gáz. :)
2015. dec. 30. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok az unokatestvérednek, rendkívül magas intelligenciával rendelkezhet. :D

Semmi probléma nincs ezzel.

2015. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki :)
2015. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Múltkor a dohányboltból akartak kiküldeni. :D Nem én vásároltam, csak bementem a párom sógorával. A kb. 20 éves eladó csaj, ahogy beléptük, nekem esett, hogy menjek azonnal ki, mert 18 év alatti nem jöhet be. :D


Múlt héten meg kórházban voltam, először az altatóorvos követelte valamelyik szülőmet, majd miután a műtét után saját felelősségre hazajöttem a párommal, akkor meg a nővérke esett kétségbe, hogy most ha nincs velem szülő, ki fogja neki aláírni a papírt. :D :)

Szegények meg aztán teljesen zavarba jönnek, amikor meglátják, hogy több, mint 7 évet tévedtek. :)

Épp ezt mesélte röhögve a párom az unokatesómnak, amikor ő meg a fejünkhöz vágta, hogy mi azon olyan vicces, ha azt hiszik, egy kislány kezét fogdossa, nem egy nőjét... hát jó... :)

2015. dec. 30. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
örülj neki az csak jó fiatal maradsz sokáig :), van egy 19 éves lány tesóm ment egy buliba és a kidobósok oda szóltak neki hogy "hogy jutottál be 15 megvagy már? :D
2015. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú az unokatesód? Szerintem féltékeny rád, s nemigen kedvel
2015. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Roland G. ***** válasza:

Örülj neki!

Akkor lenne okod sírni,ha 18 lennél és 25-nek néznél ki.

2015. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nő, 30 éves. Kedvel, mert mindig ő keres engem, hogy menjek el vele ide-oda, de időnként vannak övön aluli beszólásai. Tegnap meg olyan határozottan osztott le minket, hogy tényleg elgondolkoztam a dolgon.

De a barátom is azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Ő 28 éves, borostásan kb. annyinak is néz ki, de ha megborotválkozik, őt is 20-22 körülinek nézik.

Lehet, hogy egyszer még különösen jól fog jönni, hogy 5-7 évvel ifjabb párnak tudjuk álcázni magunkat.


De köszi akkor, hogy ti is megerősítettetek abban, hogy nem gáz. Ez van, és kész.. :)

2015. dec. 30. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak jó lehet, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál, később még hálás leszel ezért. ;)
2015. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb is elkérték a személyimet, vettem pár liter forralt bornak való koccintós lőrét. 31 vagyok. Ilyenkor már előre kiszámolom, hogy hány évvel, hány hónappal és hány nappal múltam el 18, hogy az orruk alá dörgölhessem. Amúgy nem zavar.
2015. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. 25 vagyok de a 18-at sem nagyon mondaná meg rám egy idegen az utcán. Dohánybolt, italbolt, szórakozóhely? - 8 méterről lebegtetem a személyimet, különben az ajtó közelébe se engednek...az egyetemen a portások az első pár alkalommal nem akarták ideadni a tanterem kulcsát, mert nem hitték el, hogy én vagyok a tanár. Én általában jót röhögök rajta. Az unokatesód igazán intelligens élőlény lehet, ha ezt gáznak tartja. Vagy csak irigykedik ;)
2015. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!