Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom a sulimat nem akarok...

Utálom a sulimat nem akarok oda járni mert bántanak az osztálytársaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyum megígérte hogy keress új sulit de amíg nem tudja elintézni járjak ide.Én ma is lekéstem a buszt hogy ne kelljen be mennem már sokszor történt ilyen de nem tudok mit csinálni egyszerűen rettegek oda bemenni.Félek hogy anyum haragudni fog így önyilkosági kísérletet hajtottam végbe ettem már sok gyógyszert és krétát.
2015. jan. 8. 10:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én is utáltam a sulimat mert engem is bántottak. Mondtam a szüleimnek, akiket nem nagyon érdekelt, pedig másik suliban fejlődni is jobban tudtam volna, elvégre azért jár oda az ember. Túléltem velük 8 évet. Te is túlélnéd. Viszont téged átiratnak. Gondolj erre, nemsokára nem lesz ilyen szörnyű neked.
2015. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Először is az öngyi figyelemfelhívó akciókat hagyd abba! Egy osztálytársam is próbálkozott gyógyszerekkel öngyi lenni, de azért figyelt rá hogy időben rátaláljanak. Szép lány volt előtte, aztán miután megmentették az életét a fél arca lebénult lett. A nyál folyik ki a szájából. Mindezt csak azért tette mert a barátja szakított vele. Szóval nem érdemes.


A sulis dolgot a szülők gyakran gyerekhisztinek fogják fel, pedig nagyon komoly probléma lehet a kiközösítés. A szülők nem is tudják hogy hogy megmérgezi a kiközösített mindennapjait egy ilyen közösség. Ne várd meg amíg anyud keres sulit! Neked is van interneted, keress te magadnak másik iskolát! Minden megoldható. Keresgélj és érdeklődj!

2015. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy és milyen nemű? Az öngyilkosság a legrosszabb megoldás, gondolj arra, hogy ennél csak jobb lesz.

Az segítene, ha elmennék és megverném őket? :D

2015. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hogy bántanak? Miért? Mi történt?

Szerintem is gondolj arra, hogy hamarosan másik suliba fogsz járni, a szüleid melletted vannak, keresnek neked másik iskolát. Vegyél erőt magadon és ezt a kis időt bírd ki.

Ha valami történik, szólj a tanároknak, osztályfőnöknek, igazgatónak, szülőknek, bárkinek. Ne hagyd annyiban.

2015. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok azzal bántanak hogy járok egy osztálytársammal meg azzal hogy jó hülye vagyok hogy sokból bukok azért bukok mert folyton piszkálnak és nem tanulok!
2015. jan. 8. 10:51
 6/23 anonim ***** válasza:
pontosan mit is csinalnak veled?
2015. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Mar ne haragudj de ez szamomra nem tunik tul nagy dolognak.


Gondolod ha atmesz egy masik iskolaba ott minden garantaltan szep es jo lesz?


Nem elmenekulni kell a problemak elol, hanem meg kell oket oldani.

2015. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

De mit csinálnak? Beszólnak? A párod nem véd meg?

Azért ettől még otthon tanulhatnál.

2015. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam hogy van két srác aki rám van szállva ők fogdosni szokott az egyik intim helyeken a másik meg eljátsza hogy a csaja vagyok! A csajok is szoktak bántani van úszás óránk és fikáznak hogy hogy nézek ki meg ilyenek.
2015. jan. 8. 10:54
 10/23 anonim ***** válasza:
egyszerű...tanulj otthon és legyél év végén kitűnő! és majd meglátják...hidd el ha okos vagy és tudják, hogy tőled tudnának segítséget kérni akkor változtathatsz ezen...gyerekek nem gondolkoznak sokat úgy tűnik...unatkoznak és veled töltik az időt...
2015. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!