Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az menyire baj, hogy megfenyeg...

Az menyire baj, hogy megfenyegettek életveszélyesen, én meg vettem egy gázstukkert?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött röviden elírom volt egy csaj akibe bele voltam zúgva, nyáron párszor voltam nála, többször nem volt időm ,dolgoznom kellett az állatoknál. Azt mondta jó jó, de kopjak le, mert unalamas vagyok, azért ,mert csak az állatoknál dolgozok nyáron illetve, kocsival anya elküld bevásárolni.


Azt mondta van egy huszonéves pasija, meg ő nem hülye ,hogy dolgozzon, ő inkább bulizik és iszik. A csaj azért rám támadt a vonaton, mert felköszöntöttem névnapja miatt, akkor megmentett a haverom leállította.


A pasija egy szintén ilyen, felköszöntöd a csajomat, neked ugrok típust. Tudjátok olyanok akiknek van párjuk, nem lehet velük beszélni.


Miattuk szereztem fegyvert, a viselésit majd kiváltom rá. Hál istennek csak ritkán találkozok velük.

A csaj barátnője is ilyen elvont, az még uszít is ellenem.

Mert azzal is próbáltam járni, de ott is uncsi voltam, helyette egy füvest választott. Na mindegy.


2016. jan. 3. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem enyhén felfújtad a dolgot.
2016. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tényleg így van, a pasi még Facebookon is megfenyegetett.
2016. jan. 3. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fenyegetések mindennapos dolgok. Aki megakarja tenni az nem fenyeget, megteszi. A maffiózók fenyegetéseid komolyan veheted, a jöttment prolikét nem kell.

Hány sérelemből fakadó merényletről hallottál már? Én egyről se. Van olyan hogy feleség leszúrja férjét konyhabárdal a nagy veszekedésben, de olyan nincs, hogy másnap csakúgy megüti.


Egyáltalán minek beszélsz velük ha nem szeretnek.

2016. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaoké,mert a csaj is teljesen nekem ugrott ,mert bejelöltem a barátját Facen, én meg írtam a barátjának állítsa le a csaját, erre jól vigyázz ,sok álmatlan éjszakát okozok neked, nehogy a lányok közelében menj.
2016. jan. 3. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd vissza, hogy ne aggódjon, tudod mikor nincs otthon.
2016. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha egy nő elküld a fenébe, akkor azt vedd komolyan, ne foglalkozz még névnap erejéig sem vele! Butaság volt a barátnőjénél is bepróbálkoznod, a barátját fészen bejelölnöd. Ne foglalkozz velük! Ne légy pszicho! Fogadd el, hogy nem akarnak veled kapcsolatba lépni, ne keresd őket semmilyen formában, akkor nem ugranak neked. A fegyvert felejtsd el.
2016. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!