Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írtam egy verset, érdekelne...

Írtam egy verset, érdekelne mit gondoltok róla. Kérlek véleményeznétek?

Figyelt kérdés

Szellemvilág


Béklyózva állok előtted

E sötét kihalt városban,

Te nem hallhatsz és nem láthatsz

De ott vagyok a mámorban.


Ott vagyok mikor boldog vagy,

Látom angyali mosolyod,

Nézem, ahogyan koccintasz:

Megmérgez saját borod!


Látom, ahogy tönkretesznek,

Kihasználják gyengeséged,

Néznem kell, ahogy Ők leszel

És elveszik gyengédséged!


Hallom: neked nem hiányzom;

Feltűnt már, megváltoztál,

De könnyeidet sajnálni?!

Ezzel örökre megátkoztál!


Már nem várok tőled sokat:

Csak azt mondd el, hogy mit érzel,

Ha megteszed ezt,ígérem

Mikor meghalsz, másképp mész el!


Volt egy barátnőm akivel nagyon jóba voltam, és amikor együtt átmentünk egy másik suliba nagyon megváltozott... Hozzám sem szól, átnéz rajtam, és közbe látom, hogy nem önmaga...

Nem akarom ezt megmutatni neki, csak ki kellett mondanom, ezért írtam ezt a verset.



2016. jan. 3. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik.

Írhatnál több verset is!

2016. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nagyon klassz, pontosan átjön, mit érezhetsz! Tetszenek a metaforáid, meg összességében az egész vers is! Egyébként igazad van - mindig azok a versek sikerülnek jól, amiket az érzelemtúlcsordulás elkerülése miatt írunk!
2016. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt elértem volna a magyarázatig már akkor gondoltam, hogy ez egy olyanhoz szól aki rossz társaságba keveredett.
2016. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Az első versszak nagyon lapos lett, és rossz szájízzel olvassa az ember a többit, amiben még van mondanivaló és eredetiség.
2016. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés vers van, ami tetszik, szóval nem vagyok verses, de erre csak azt tudom mondani, hogy gyönyörű :)
2016. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
most mámorban vagy megátkozva vagy ott?? Nekem nem tetszik, mert nincs értelme pár sornak
2016. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom,mint a 4-es nekem nem tetszik.
2016. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esik, és a 6. válasz írójának is, hogy elmondta a véleményét!

Köszi mindenki!

2016. jan. 3. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is értelmetlen néhány sor, néha csak a rím kedvéért faragtál oda valamit (legalábbis bennem ez a benyomás alakult ki). Túl sokat akarsz mondani, néha a kevesebb több (főleg versekben). Egyébként szerintem is túl van húzva, pont ezért nekem nem jön át, hogy mit akarsz kifejezni. A történet alatta pedig nem érdekes, hogy miért és kinek írtad, ne akard befolyásolni az olvasót, ha a az írásodra vagy kíváncsi.
2016. jan. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia kolléga,

én aztán rém kritikus vagyok, de már az első sorokkal megfogtál :)

Volna még mit csiszolni - főleg a vége lett eléggé - kissé, de csak kissé diszharmonikus ritmusügyileg.

2016. jan. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!