Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szorongas? Es ha igen mit...

Ez szorongas? Es ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utananeztem a szorongas kezdeti tubeteinek es mind igazak voltak ram.Mostanaban alvas problemaim vannak es keveset eszem.Maganyos vagyok,nincs sok baratom.Sokat stresszelek foleg a tovabbtqnulas miatt.Anyukam kulfoldon dolgozik igy lelki tamaszra szemelyesen senkire nem szamithatok.Muszaj pszichologushoz mennem?Ha nem akkor mit tegyek?Hogy legyek jobb kedvubb ,esetleg lazabb hogy konnyebben baratkozzak?Lehet hogy ez a bajom,hogy nincs kinek megnyilvanulnom?A valaszt ha kapok elore megkoszonnem :) 14/L

2016. jan. 3. 18:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rossz temaba irtal.
2016. jan. 3. 18:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy két ismerőssel beszélgess mindenképp,próbálj meg sétálni,kirándulni,rajzolni,festeni,vagy bármilyen alkotó hobbit csinálni.Lakásban töprengeni,gépezni a legrosszabb.
2016. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem vagyok valami tarsasagi leny.Konyvmoly vagyok inkabb ami az en kornyezetembe eleg ritka.A rajzot megprobalom:)
2016. jan. 3. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Edzél,

nézz szét a környéken, neten, tecsóba, ha más nincs súlyzókkal vagy ásványvizes flakonokkal.

Ha otthon edzel, olvass utána.

Utána keress társakat, már van miről beszélgetni.

2016. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy én megértettem a suli és a barátok miatt stresszelsz.Lehet,hogy nem jó tanuló vagy és ezért szorongsz a továbbtanuláson.Próbáld egyedül megoldani ha esetleg nem sikerül akkor valami másik családtag vagy rokon?Ha ez nem sikerül akkor pszihológus.Ha nem birsz elaludni akkor az alvás előtt olvas egy könyvet az el fogja tántoritani a rossz gondolatokat és még hasznodra is lesz.És nem ajánlott az alvás előtt 20 perccel az internet hálót tanulmányozn:D.A barátok szerzésében sajnos nem tudok segiteni:(.
2016. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jo tanulo vagyok es igen a baratok miatt stresszelek :( Igazi fekete baranynak erzem magam aki soha nem tud bekapcsolodni a szorakoztato dolgokba.Az ilyen dolgok ne izgatnak.Eddig nem talaltam olyan baratot akivel komolyan tudnek beszelgetni mert mindenki ugymond eretlen....de sokan mondjak hogy tul felnotteseb gondolkodom meg pesszimista vagyok..Az ilyenek mint en miert nem tudnak vajon beilleszkedni?😦
2016. jan. 3. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:

a,Konyvmoly vagyok inkabb ami az en kornyezetembe eleg ritka.

b,nem vagyok valami tarsasagi leny


a:Hát igen szerintem sajnos a mai társadalomban nem lehet találni ilyen sok embert aki olvasna(Én is ide tartozom)és szerintem ezért nem tudsz találni közös témát a társaiddal.


b:Ilyen ember vagy és szerintem ez is befolyásolja a barátkozást.Ha neked ez nem tetszik akkor próbálj változtatni magadon lehetőleg úgy,hogy a jó tulajdonságaid megmaradjanak(Pl.:Sokat olvasol).Van egy ilyen orosz mondás: "Aki nem kockáztat az nem iszik bort."


5-ös vagyok.

2016. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az ilyenek mint en miert nem tudnak vajon beilleszkedni?"

Mert lehúzod őket. Pesszimista vagy, bármit csinálnak, csak azt kérdezed, minek. Te minek olvasol?

Edzél, aztán mutogasd magad, arra várhatsz, hogy rajzaiddal, könyveiddel szerzel barátot.

Egy barátság lényege nem az, hogy ugynazz tetszen, hanem, hogy legalább rá tudjál mosolyogni.

Edzél, nem lesz választékosabb a beszéded, de nem leszel olyan mimóza lelkű.

2016. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Változtassam meg magam?Miben kellene úgy igazán változnom?
2016. jan. 3. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:

azt hiszed aki vicces, annak nincs gondja. Neked meg ott vannak a hatalmas gondok, rengeteg könyv, és üres lap ami rád vár.

Edzél, és legyél rá büszke, heti 1-2óra elég.

Majd később, több lehetőséged lesz sportolásra, szórakozásra, munkára.

És ha sportról lesz szó, akkor nem azt kérdezed, hogy minek, hanem azt, hogy elég kemények, hogy tudnád megközelíteni őket.

Így változol.

2016. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!