Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szrintetek jogosan zavar ez?

Szrintetek jogosan zavar ez?

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy apróságnak fog tűnni,amit írok,de érdekel a kívülállók véleménye.Szilveszterkor írtam egy ismerősömnek sms-t jókívánságokkal,előtte nem találkoztunk,tehát máshogy nem is tudtam volna neki boldog új évet kívánni,viszont nem válaszolt. Én szívesen írtam,neki és szép gesztusnak tartom mikor írnak egymásnak az emberek,de rosszul esett hogy nem válaszolt.

Mikor nekem írnak,én szoktam válaszolni,még ha nem is rögtön.Azt tudom hogy ez az ismerősöm nem otthon

volt,hanem elment máshova pihenni,de nekem mégis rosszul esett hogy nem írt vissza.Elég lett volna egy "köszönöm" is,az csak egy szó lett volna.Még ha pihen is valahol,szerintem 2-3 nap alatt akkor is lenne ideje erre az egy szóra.


Jogosan zavar ez,vagy én gondolom túl?


2016. jan. 3. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, de mi van ha nincs pénz a telefonján és nem tud válaszolni emiatt?

Nem mindenkinek van feszt pénz a telefonján.

2016. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl van reagálva... 10 éve emlékszem még 30+ SMS váltása is emgszokott volt, én akkor is a hátam közepére kívántam az egészet, mire válaszolgattam, szerencsére aztán kikopott a divatból a dolog.
2016. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy 'Köszi' vagy egy 'BÚÉK' bepötyögésébe senkinek sem esik le a karikagyűrű az ujjáról. Bunkó dolog.
2016. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
72%

Én ugyan már leszarom, és engemet is sokszor zavart ez, de tudod mi? Tudod mi esik jól? Én is ugyanúgy ignorálom az összes sudribunkót.

Felőlem aztán írhatnak, az tavaly is írt kettőt osztálytársam egyikre sem válaszoltam. Egy időben én is azzal a felfogással voltam, hogy velem elég sokszor előfordult, hogy nem írtak vissza, ignorálnak én akkor senkivel se műveljem ezt. De azt vettem észre, hogy nem éri meg és főleg nem ezért idegeskedni. Másoknak fél napokba telik visszaírni, és csak akkor írnak meg keresnek mikor neked nincs. Az utóbbi időben már senkivel sem beszéltem, senkivel sem üzeneteztem, mert .

2016. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:
72%
Előző vagyok, itt elírtam"mikor nekem nincs időm, kedvem."
2016. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne pörögj rá, nem olyan nagy ügy. :D

Nem kizárt, hogy mire elolvasta az üzidet, már úgy be volt nyomva, hogy válaszolni se igen tudott meg el is felejtette. Vagy szimplán elfoglalt volt, jó esetben akkor nem a telefonjába buzul az ember. Sőt, nem egy ismerősömnek sikerült már hasonló helyzetben elhagyni a telefonját, meg nagyobb rendezvényeken tolvajok is mászkálnak néha... Bármi lehet.

Duzzogni nem éri meg, csak magadat szívatod vele. :D Ha ennyire fontos neked az ilyesmi, legközelebb hívd fel és akkor letudjátok.

2016. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!