Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor egy nő elkezd ütlegelni...

Amikor egy nő elkezd ütlegelni egy férfit, a férfinak mit kellene tennie?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 22:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

# 19: Válaszolhatnál erre:


Ha egy átlagosnál erősebb nő ütlegelne egy átlagosnál gyengébb férfit, és a férfi nem tudná megvédeni magát, akkor közbeavatkoznál, vagy sem?

2016. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Ha egy átlagosnál erősebb nő ütlegelne egy átlagosnál gyengébb férfit, és a férfi nem tudná megvédeni magát, akkor közbeavatkoznál, vagy sem?"


Ez a scifi kategoriaba tartozik, ennyi erovel azt is megkerdezhetned, hogy mit csinalnek ha leszallnanak az UFOK es parosodni akarnanak a macskammal.


Vegyetek mar tudomasul, kis frusztralt nogyulolo gyokerek: tizezer noveresre jut esetleg egy olyan eset, amirol ti fantazialtok. Jellemzoen a ferfiak verik a noket es nem forditva, ez a problema, es nem az hogy esetleg valami amazon elkalapalja nyúlbélát.


Ti egyszeruen valami erkolcsi alapot akartok talalni arra hogy noket vertek vagy szeretnetek verni, de ilyen nincs, aki noket, gyerekeket, idoseket, azaz nala gyengebbeket ver az egy faxkalap, ennyi, nincs ra semmilyen erkolcsi felmentes.

2016. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"Majd pont egy ilyen kis frusztralt nogyulo"

Előbb vagy férfigyűlölő, mint én nőgyűlölő. Te propagálod az erőszakot, meg a sovinizmust.

2016. jan. 5. 09:07
 24/29 A kérdező kommentje:

"vedd tudomasul: not, gyereket normalis ember nem ut meg, a tobbieknek meg tilos."

Vedd tudomásul, hogy a törvényeket mindenkinek be kell tartani! Még neked is! És a törvény nem azt bünteti ha vissza ütsz! :D

2016. jan. 5. 09:09
 25/29 anonim ***** válasza:

" Te propagálod az erőszakot, meg a sovinizmust"


Te nem vagy teljesen szazas :) De ezt eddig is tudtuk.

2016. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Ti egyszeruen valami erkolcsi alapot akartok talalni arra hogy noket vertek vagy szeretnetek verni, de ilyen nincs, aki noket, gyerekeket, idoseket, azaz nala gyengebbeket ver az egy faxkalap, ennyi, nincs ra semmilyen erkolcsi felmentes."


Nem. Amíg egy nő nem támad meg senkit, én nem verek nőket. Ugyanígy vagyok férfiakkal, amíg nem támadnak meg senkit, én se támadok nekik. De önvédelemnél hadd ne kelljen már figyelembe vegyem, hogy mi van az illető lába között!


"Jellemzoen a ferfiak verik a noket es nem forditva, ez a problema, es nem az hogy esetleg valami amazon elkalapalja nyúlbélát."


Ezzel azt akarod mondani, hogy ha esetleg (kevésszer történik meg, de attól még megtörténik) egy nő megver egy férfit, az nem probléma?

Szerintem meg akárki ver meg akárkit, az probléma.

2016. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"De önvédelemnél hadd ne kelljen már figyelembe vegyem, hogy mi van az illető lába között! "


De igen, torvenyileg is kotelezve vagy ra. Aranyos onvedelemnek hivjak. Azaz ha egy hateves elkezdi csapkodni a labadat egy homokozolapattal, akkor nem rughatod fejbe.


"ha esetleg (kevésszer történik meg, de attól még megtörténik) egy nő megver egy férfit, az nem probléma?"


De problema, csak ilyen jellemzoen nem tortenik, ezert tok felesleges ezen filozofalgatni.

2016. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Szerintem próbálja meg elkapni a karját és erősen megfogni, hogy ne tudjon csapkodni
2016. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Eddig azért szóltam le a feministákat mert áldozatkomplexusos rinyagépek. Most meg már a fiúk is elkezdik ezzel a hülyeséggel.

Mi lesz itt...

2016. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!