Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz ha valaki...

Az nagyon gáz ha valaki megbukik nyolcadikban félévkor, és nem bír továbbtanulni ezért csak 8 általánosa lesz?

Figyelt kérdés
Vagy azzal is lehet jól keresni ha csak 8 általánossal elmegyek valahova dolgozni, végső esetben közmunkára?
2016. jan. 4. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
jól keresni 8 általánossal? Hacsak a szülők nem pakolnak alád egy vállalkozást, amit te természetes intelligenciád segítségével sikerre viszel, akkor nem. Közmunka max 50 ezer / hó, gyárban három műszakban is max 80-90et kereshetsz 8 általánossal. bár az is igaz, a munkáltatók nem kapkodnak a csak 8 osztályt végzettekért, így esélyes hogy csak kb 20 ezres segélyed lenne. Mert ugye a közmunka is max 3 hónap.
2016. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom hogy lehetetlen 8 általánossal boldogulni, de elég necces. Közmunka az tényleg nagy kilátás 50ezer Ft/hó-ért dolgozni.
2016. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De csak ma 3 egyest kaptam magyarból, amiből amúgy is bukásra állok, és nyakamon a fél év ezt én már nem fogom tudni kijavítani!
2016. jan. 4. 20:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem mondok azzal hülyeséget, ha azt mondom, hogy még érettségivel is kegyetlenül nehéz, szóval a 8 általánosoddal nem árt, ha nagyon összeszeded magad, és nekiállsz tanulni, ugyanis azzal semmire nem fogsz menni, 18 éves korod előtt pedig az esélyed arra, hogy munkát kapsz, egyenlő a nullával.
2016. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehet megbukni általánosban? hát figyelj, javítsd ki következő félévben és menj szakmára. egy cnc esztergályos, vagy víz gáz és központifűtés szerelő már egész jól kereshet. de egy jó szakma mindenképp kell.
2016. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

@20:15


Jajj dehogynem, lehet 8 általánossal maszek hamburgeres bódékban 14 órázgatni.

2016. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, pl. a MÁV-nál épp felvétel van alapfokú végzettséggel rendelkezőknek is. De jobb lenne, ha össze tudnád szedni magad, mert érettségivel a kezedben százszor könnyebb. Próbálj meg beszélni a tanárral, hogy mit tehetnél, ha látja rajtad az igyekezetet, remélhetőleg eltekint attól, hogy becsúszott pár rossz jegy.
2016. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De nekem annál sokkal több gondom van minthogy erre képes legyek. A tábláig el se látok, régebbi bántalmazások miatt depresszios vagyok és agyon szorongom magam meg öngyilkos gondolataim vannak, a ház amibe lakunk azt elvesztettük mert adósság van rajta és ki akarnak lakoltatni. Egyrészt képtelen vagyok kijavitani a jegyeim, másrészt sehova nem tudnák mrnni általános után mert nem tudok beilleszkedni. És tudom hogy szerencsétlen nyomorék vagyok, de nem tudok tenni ellene!
2016. jan. 4. 20:25
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Erotikus munkák (ez nem feltétlen prostitúció mint ahogy a többség gondolja, elég ha kamera előtt játszadozol)

Fiú: Katona


Én érettségivel is csak ezeket csinálnám! (Komolyan)

2016. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Hogy lennék katona? Annál nyomorékabb vagyok, de lehet hogy jobb lenne ha agyonlőnének!
2016. jan. 4. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!