Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sírnak itt sokan, hogy...

Miért sírnak itt sokan, hogy nem találnak maguknak nőt, és miért nem változtatnak a külsejükön inkább?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó stílussal, jó hajjal csodákat lehet elérni egy nem helyes srácnál is. Láttam olyat, hogy korábban bűn ronda srác változtatott a stílusán, jó hajat csináltatott magának és buktak rá a nők egyből. Szinte a nők szedték fel a csáveszkát.

2016. jan. 5. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát te is jó hülye vagy és felszínes ha azt hiszed ennyin múlik.

Persze a jó külső hamarabb észreveteti magát, de egy jó természettel, egy jó szöveggel ugyanakkora sikereket lehet elérni.

Sőt az számít igazán. Fiúknál és lányoknál is.

Nem vagyok egy matyóhímzés, bár a pofámra szerencsére nincs panasz (csak úgy kb. minden másra lol), és mégsem volt soha gond csajozni, még ún. "out of league" csajokkal sem.

Azon múlik hogy adod el magad. A baj az, hogy a mai tizen és huszonévesek a facebooknak és a netnek hála már személyesen nem mernek kezdeményezni. Nem merik személyesen megszólítani egymást, vagy beszélgetést kezdeményezni.

Így viszont lehet nyavajogni, de nem jutnak előbbre.

2016. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mert van, ki genetikusan kopaszodik. Akár a 20-s évei elejétől.

Van egy ismerősöm, 15 éves kora óta őszül. Bezony.


Egyébként meg:

könnyebb picsogni, mint megmozdulni. A depresszió része az, hogy a beteg megbénul a cselekvésben, és csak az önsajnálatra van ereje.

25/N (még mielőtt bárki azt hiszi, hogy én is ilyen picsogó vagyok)

2016. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a magabiztosság kevés önmagában... nagyon kevés.
2016. jan. 5. 13:27
 4/21 anonim ***** válasza:
és ha valaki jól néz ki ,mondjuk én nem sírok hogy senkim nincs .
2016. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Egy szart kevés. Egy magabiztos srácnak mindig lesz nője. De attól, hogy valaki belövi a séróját, még nem lesz nőcsábász. Lehet, hogy jobban fog kinézni, de ha egy szerencsétlen nyámnyila, akkor nem megy vele semmire.
2016. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha "szerencsétlen nyámyila" akkor tényleg nincs sok esélye, de a kiindulópont már megvan a nők szemében, hogy jól néz ki.
2016. jan. 5. 13:38
 7/21 anonim válasza:
Tényleg a magabiztosságon múlik olyan 80%-ban. Gondoljatok arra, hogy a lányok egyből látják, hogy ha valaki bizonytalan magában és az nem valami vonzó ha párkeresésről van szó.
2016. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
de az fontos hogy most milyen korosztályról beszélünk? mert 17 alatt 100, kihangsúlyozom 100%-nan a külső számít a lányoknak
2016. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert ezzel csak szajhákat lehet felszedni, nekik pedig barátnő kell.
2016. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#8 Meg a fiúknak is. Ez nem volt újdonság.
2016. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!