Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sírnak itt sokan, hogy...

Miért sírnak itt sokan, hogy nem találnak maguknak nőt, és miért nem változtatnak a külsejükön inkább?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó stílussal, jó hajjal csodákat lehet elérni egy nem helyes srácnál is. Láttam olyat, hogy korábban bűn ronda srác változtatott a stílusán, jó hajat csináltatott magának és buktak rá a nők egyből. Szinte a nők szedték fel a csáveszkát.

2016. jan. 5. 13:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A 100% kicsit erős, mert kivételek mindig vannak.


Egyébként tényleg attól függ attól is, hogy melyik korosztályt nézed. A fiataloknál sokkal jobban számít, hogy hogy néz ki a másik. Amikor az ember már komolyodik, ott pedig már a belső fogja átvenni a szerepet, bár ettől függetlenül egyik sem elhagyható.

Csak külsővel vagy csak belsővel nem fogod tudni eladni magad.

2016. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2: Azért mert valaki sajnáltatja magát, még egyáltalán nem biztos hogy depressziós. Ha ezt a magatartást azzal azonosítod, akkor csak hátráltatod azt, hogy egyszer a köztudatban egy valós kép kialakuljon róla. A becsmérlő szavak, amiket proli módon ideböfögsz meg csak megerősíti a tényleg depresszióban szenvedőket arról, hogy nem érdemes segítséget kérni. Rohadtul káros vagy.
2016. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Általában nem csak a külsővel van baj! A gond hogy a FACE-en próbálnak meg közeledni olyanhoz is akivel suliban egy teremben vannak!

IDIÓTASÁG!

2016. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én külsőre pl. jól nézek ki, csak nagyon béna, ügyetlen és félénk vagyok. Sírni mondjuk nem sírok, de attól még kellemetlenül érzem magam. Nem a külsőmön hanem a személyiségemen kéne változtatnom, sokkal magabiztosabbnak és határozottabbnak kéne lennem.
2016. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a ferfiaknal marhara nem a kulson mulik a dolog.


Szemelyiseg, fellepes, viselkedes, ezek szamitanak 90%ban. Hogy milyen a frizurad az kabe lenyegtelen.


Nyilvan van egy hatar ami alatt eselytelen vagy, de egy sima atlagos kulsovel, jo fellepessel rengeteg not felszedhetsz.

2016. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kudarcot vallottak, mert próbálkoztak, és már nem akarnak több kudarcot vallani. Ezért úgy gondolják, hogy már sosem fog nekik összejönni. Magyarán feladják. Ennyi.
2016. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
15: pontosan ez az, hogy van egy határ, ami alatt nem jöhet szóba, na vizsgáljuk csak meg ezt a határt :D
2016. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ez a hatar meglepoen alacsonyan van, nekem volt olyan haverom aki meg az atlagosnal is csunyacskabb volt, de olyan dumaja volt, olyan karizmaja, hogy ha elkezdett beszelni akkor korulalltak a nok. Egy csomo not felszedett, pedig nem volt egy Brad Pitt, sot.
2016. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Túl sok sorozatot, meg pletykalapot olvasol. Ott létezhet ilyen, de a valóság sajnos keményebb.
2016. jan. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem a magabiztosság kevés önmagában... nagyon kevés."

Na, ez az, amit egy magabiztos ember sohasem mond. :-))

Egyébként meg #1-es mindent elmondott.

2016. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!