Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomat teljesen...

A legjobb barátomat teljesen tönkreteszi a barátnője. Szerintetek mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
Mind2-en 15-ök vagyunk. Szerzett egy barátnőt aki teljesen tönkreteszi. Azóta erős dohányos lett és folyton alkoholizál is. A lány amúgy mindenki mással kavar közben, de ő mindig megbocsájt neki. Ezt a lány tudja szóval folyamatosan érzékelteti hogy erősebb. A lány teljesen kihasználja, és úgy forgatja a szavait hogy mindenki mástól eltávolodjon. Közben a lány meg vetít mindenkinek (ez egy baráti körön belül van) hogy a fiú nem akar többet látni senkit. Szerintetek mit csináljak? Segíteni szeretnék neki, de nem tudom hogy hogyan. A hétvégén megyek hozzá és beszélek vele (ha igaz amit a lány mond akkor legalább szembe mondja). Szerintetek mit csináljak? Hogy tudok rajta segíteni?
2013. nov. 12. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeknek nincsenek szüleik?
2013. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szülei tudják hogy dohányzik, de hiába szólnak neki, ő visszaüvölt (a bátyja mondta). Az iskolából meg nem tilthatják el, ott meg beszerzik neki ha kell. (Nem egy suliba járunk)
2013. nov. 12. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Á, szerintem a fiú csak paranoid. :) Biztosan nem bántja senki, igazán! Én tudom. :) Szegény kislány. :( Csak sajnálni tudom, hogy rosszat mondanak róla...
2013. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos a fiú pont hogy nem akarja ezt elhinni. Hiába mondja és tudja mindenki más hogy a fiú csak a pincsikutyája, de ő meg nem hiszi el. És a legszomorúbb hogy akárhányszor ez be bizonyosul ő mindig megbocsájt.
2013. dec. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!