Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék érte hogy jobb...

Mit tehetnék érte hogy jobb legyen? Hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kb 2 éve ismerkedtem meg, és nagyon furcsán viselkedett , pl mikor legelőszőr volt nálunk , az asztal alá nézett, mondom mit csinálsz , azt mondta fél hogy megöljük egy bombával . anyám meg a nővérem csak lesett hogy mi van , meg én is . nagyon kedves gyerek mert jól lehet vele beszélgetni , csak úgy vettem észre hogy kihagy az agya kis időkre . pl , kérdeztem tőle valamit , mérgesen válaszolt utána meg megkérdezte hogy mit akartam tőle kérdezni . akkor egyszer egy bácsit hazahoztunk kocsival ( volt tanárát akivel sok gondja volt) és meglátta hogy mi hoztuk haza , és mérgesen nézett ránk , másnap meg ilyet szól hogy mi intéztük el hogy kikészitse őt a tanár . amúgy nagyon magányos egy gyerek , mindig egyedűl van és hallgatja a zenét . azt mondta hogy fél az emberektől hogy olvasnak a gondolataiban és ellopják az ötleteit , sokszor látom hogy magában nevet és motyog . meg egyszer , bicajoztam és hallottam hogy kiabál valakivel , de nem volt ott senki . komolyan aggódni kezdtem érte hogy mi lehet vele hogy mi lehet a baja de nem merek rá kérdezni mi a baj mert ki tudja mi lenne. nagyon megszerettem mint barát és szeretném jobb emberré tenni , segíteni neki hogy merjen emberekkel kapcsolatot létesíteni csak szerintem nagy baj van vele , szerintetek ?

2015. júl. 30. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
foglalkozz vele sokat, de van egy érzésem, h lány vagy. Nem 100-as a srác a leírtak alapján vagy csak tényleg magányos túlságosan is. Oktasd ki, h nem akarja őt felrobantani senki és h nincsenek világot megváltó ötletei...
2015. júl. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!