Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ébren maradnátok egész éjjel...

Ébren maradnátok egész éjjel a helyemben, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy rendkívül pocsék alvási rendem van jelenleg a vizsgaidőszak miatt, de én eleve éjjeli bagoly vagyok, így hajnali 3 előtt szinte soha nem tudok elaludni.

A helyzet az, hogy fel kéne utaznom Pestre elintézni valamit, viszont legkésőbb reggel 8-kor már el kellene itthonról indulnom, ami azt jelenti, hogy 7-kor kellene felkelnem. A probléma viszont az, hogy egyáltalán nem vagyok álmos, csak forgolódnék az ágyban, tudom magamról, hogy nem menne az alvás egykönnyen. Viszont ha nem alszom el, mire végzek, addigra már 28 órája leszek ébren, ami ha jól tudom, nem éppen a legjobb a szervezetnek.


Mit tegyek?


2016. jan. 5. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is sokszor vagyok/voltam így. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha korábban fekszem le, akkor csak forgolódok az ágyban, és nem bírok elaludni, és sokszor van, hogy jár az agyam, és ez miatt akkor sem aludnék el, amikor kéne (tehát akár fél négyig is forgolódok, mert pörög az agyam).


Ezért szerintem ne próbálj meg korábban lefeküdni, hanem feküdj le rendesen 2-3-kor. Igazából nem fogsz sokat aludni 7-ig, de sztem az a kb. 4 óra is elég, egyszer ki lehet bírni, nem fogsz belehalni.

2016. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Alváskonroll.


Ha csak hajnali 3 vagy 4 körül jutsz el az ágyadba, akkor lefekvéskor lazítsd el a testedet teljesen, és képzelj el egy ragyogó energiagömböt a fejed fölött és mögött.

Képzeld azt is, hogy ez az energia beléd áramlik, amíg alszol.


Én legalábbis ezt szoktam csinálni...

2016. jan. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!