Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jöhetek rá, hogy mi érdekel?

Hogy jöhetek rá, hogy mi érdekel?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy azzal kell foglalkoznia az embernek amit szeret. Én őszintén nem tudom, hogy mit szeretek. Gyerekkoromban festegettem, de ha most hozzákezdek, már nem jön semmi, vagy ha mégis, akkor az katasztrofális. Létezik, hogy az ember ennyire elvész önmagában?

2016. jan. 6. 01:34
 1/3 tothp ***** válasza:
Próbálj ki valamit, aztán kiderül, tetszik-e. De most inkább feküdj le aludni. Biztos nem hajnal kettőkor a gép előtt ülve jön meg az ihleted.
2016. jan. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbáltam már sok mindenfélét, mégsem tudok úgy ráérezni a dolgok ízére. Az igazság az, hogy nem egy kétségbe esett tini vagyok, bár azt hiszem ez a probléma körülbelül tini korom óta áll fenn. És az is az igazsághoz tartozik, hogy egy másik időzónában vagyok:)
2016. jan. 6. 02:02
 3/3 tothp ***** válasza:

akkor este 7? 8?

Pedig azt mondják, az a környék a határtalan lehetőségek világa. Az ötletek netovábbja. :)


Én ilyenkor elmegyek futni, vagy biciklizni.

2016. jan. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!