Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan cél amit elértetek,...

Volt olyan cél amit elértetek, pedig szinte senki nem hitte, hogy képesek lesztek rá valaha, ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
Nekem az a célom,hogy neurobiológiát tanuljak és efféle kutatásokat végezzek. Sokat olvasok,nézek dokumentumfilmeket angolul ezzel kapcsolatban. Anya mindig azt mondja, hogy soha nem tudnám elvégezni szerinte az egyetemet, főleg mert epilepsziás vagyok, meg néha kihagy a memóriám, de tudom kezelni. Mindig azt mondja tanuljak tb ügyintézést, vagy valami hasonló pénzügyi dolgot tanfolyamon amire van kereslet, amivel jól lehet keresni, elhelyezkedni, de én utálom ezeket. Már lassan én sem hiszek magamban. Ráadásul a családban nem csak ő mondja, hogy tanuljak ehhez hasonlót,vagy idegenforgalmat.

2016. jan. 6. 12:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen,hogy elvégeztem a középiskolát(való igaz,a reál tantárgyak nehezen mentek),pedig minden tanár azt mondta hogy nem fogom tudni,hát mégis.
2016. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!