Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyen helyzetben?

Mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Pszichológusra/pszichiáterre lenne szükségem sürgősen, de sajnos az a hely ahol lakom Füzesabonyhoz tartozik, ahol nincs semmi ilyesmi, csak egy elhagyatott detox féleség. Egerben már voltam 2-nél, de az egyik az 9000 ft-ot kért 1 kezelésre (órákon át teszteket töltögettem, pedig már tudta hogy mi a probléma) a másik pedig nagyon szórakozott volt és folyton telefonált. Budapestre akartam volna menni, de ott azt mondták hogy nem tartozom Bp vonzáskörzetébe, ezért menjek Debrecenbe. A háziorvosomtól kaptam beutalót is, de amikor anyum kért volna időpontot, azt mondták, hogy nem tartozom Debrecen vonzáskörzetébe. Megadták 2 egri pszichológus nevét, az egyik elköltözött külföldre évek óta, a másik pedig egy nagyobb egyesület volt ami megszűnt. Fogalmam sincs hogy mit tegyek. Tudna valaki segíteni? 14 éves vagyok, ha ez számít valamit.

2016. jan. 6. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerinted ha Füzesabony vonzáskörzetébe zartozom akkor mennyire van közel Debrecen? És mi az hogy lepratelep? Ennyire nehéz komolyan venni egy normális, KOMOLY kérdést??
2016. jan. 7. 07:40
 2/5 anonim ***** válasza:

miért van szükséged rájuk?

nincs más alternatíva?


22F

2016. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Súlyos depresszió.
2016. jan. 7. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:

azt ilyen fajta segítség nélkül is tudod gyógyítani, csak neked is akarnod kell a változást!

ha lehet a gyógyszeres kezelést kerüld el!

mi a kiváltó ok? és tudod mi lenne ami kirángatna ebből az állapotból?


22F

2016. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mintha eddig nem akartam volna... -.- Kérlek csak a kérdésre válaszoljatok... Van lehetőségem Debrecenbe menni a Kenézybe?
2016. jan. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!