Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már jó ideje apámmal és az élettársával élek. Mikor végeztem a sulival megkértek, hogy egyenlőre ne keressek munkát hadd menjen el dolgozni az élettársa, én meg foglalkozzak a gyerekükkel (féltestvérem) vigyem óvodába hozzam haza, takarítsak itthon stb.. ha már nem dolgozom. Ez megy már vagy 6-7 éve, ez idő alatt egy köszönömöt nem kaptam semmiért, míg iskolába jártam volt hogy 1 éven át minden hétvégén itthon kellett lennem a gyerekkel mert apám dolgozott az élettársa meg valamilyen tanfolyamokra járt(szabadidőm kb. 0 volt), a nője minden apróságból balhét csinál amiből csak tud (megjegyzem nem én könyörögtem hogy hadd ne kelljen dolgoznom, mikor még iskolába jártam is volt hogy említettem, hogy inkább megyek dolgozni, de ők csak erőltették az iskolát.)

Mostanában már azért is rám szálltak, hogy miért nem takarodok már el dolgozni, holott az lett megbeszélve, hogy addig maradjak itthon amíg el nem tudják rendezni úgy a beosztásukat hogy tudják vinni is meg hozni is az óvodából a gyereküket (persze csak egy szavukba került volna eddig is és ezer örömmel kerestem volna munkát hogy aztán végre el tudjak innen költözni.) Folyamatosan csak a b.$zogatás megy, jó ideje kaja is alig van itthon (nem azt mondom, hogy legyen tele a hűtő, de a miénk az már szinte üres, 2-3 féle felvágott meg néha-néha főtt kaja és ennyi.) ők sokszor szépen elmennem éttermekbe kajálni nekem meg jó lesz a felvágott, vagy a mirelitt ha van éppen (nem érdekli őket). Most végre úgy néz ki lehetne állásom, viszont csak akkor vállalhatom el ha mellette tudnám vinni a gyereküket óvodába azon a héten amikor a nője nem tudja. Sokszor volt már szó róla hogy el leszek innen zavarva ha nem úgy állok a dolgokhoz ahogy nekik tetszik, ezért is próbálok hozzájuk igazodni, de csak keresztbe tesznek nekem ott ahol tudnak. Volt már rá példa, hogy megmondtam a magamét az élettársának amikor belém kötött, akkor is az volt hogy el kellett mennem itthonról éjszakára a haveromékhoz csak mert a nője bevágta a durcát. Ilyen helyzetben mit tehetek? Elég szívességet tettem már nekik azzal hogy rendeztem a kölyküket (amiért mások akiknek ez a foglalkozásuk 50-60 ezer forintokat elkérnének) velem meg kb. kevesebb mint a negyedéből megoldották ezt, költőpénzt is havonta 1-2 ezret ha kaptam azt is felháborodva kérdezték hogy mire kell... szeretnék már végre elköltözni innen, undorral jövök már haza, feszült a légkör.. sajnos nincs ismerősöm akihez költözhetnék még akkor sem ha lenne már munkám, anyáméknál szintén nincs hely ott ahol laknak, semmi ötletem nincs már hogy mit lehetne tenni annak érdekében hogy minél előbb el tudjak innen húzni, még munkát sem tudok vállalni mert nekik ez meg az nem tetszik, és ha szólni merek akkor meg takarodhatok... idegileg is már teljesen kivagyok...

Minden tanácsot szívesen fogadok.


Előre is köszi mindenkinek! :)



2015. okt. 5. 16:45
 1/1 anonim válasza:
Hol laksz? :D eskuszom draga ide veszlek magunkhoz, ez borzalmas:S
2015. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!