Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az ilyen embereket...

Hogy lehet az ilyen embereket kezelni?

Figyelt kérdés

tegyük fel valamit elakarok érni, hogy megoldódjon, de vannak olyan emberek akik szórakozásból csinálnak valamit, zavarják a nyugalmat vagy egyszerűen csak irritálóan viselkednek, hátráltatnak.

ha én szólok neki, még ő van felháborodva hogy hogy képzelem, meg úgy veszi mintha én kötöttem volna belé játssza a sértődöttet és még ő fúja fel a dolgot,le hord mindennek, és nekem kell félnem hogy mi lesz. hogy lehet az ilyen helyzetet embereket kezelni ? sajnos elég sok ember ilyen. Legszívesebben jól képen törölném az ilyet, de nem lehet mert akkor is én vagyok a ludas a dologba..


2016. jan. 7. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell sétálni és nem foglalkozni vele. Párom munkatársai egytől egyig se...fejek. Illetve lenne néhány normális de azok meg a többi hatására inkább beállnak hü..ének. Most pl elmondta a párom h babánk lesz. 10 hetes vagygok vagyis majdnem 3 hónapos és már nyár óta próbálkoztunk. Erre mind azt fújják h a 10+10milláert akartuk biztos a gyereket.. pedig van saját kp s házunk eszünkbe sincs költözni. mert minek nekünk hisz van már egy lány meg egy fiú... meg mi csak a gyerekek miatt vagyunk együtt.... nagyon hü..ék az emberek. Nehéz de próbálj meg olyanokat keresni mint te vagy. Én is sokáig földönkívülinek éreztem magam. Azt hittem bennem van a hiba de rájöttem nagyon sok a rosszindulatú negatív ember...
2016. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha így érzel, akkor lehet, nem akarlak megbántani, de a megjelenéseddel, fellépéseddel lehet a probléma, mert a környezetedben bármit megenged magának az illető.

Régen éreztem én így, de bizonyos koromtól kezdve már nem találkoztam ilyen helyzetekkel, mert elég nagy termetű lettem, meg széles, meg van bennem egy alap agresszív hajlam.

De ha ilyen helyzetben lennék, kerülném azt az illetőt, még a látványát is.

2016. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de szerintem, vannak olyan szituk, amikor az embernek nem kell mindent tolerálni, péládul én és a nyám mi jól kijövünk egymással, de sajnos csak az ő stílusa a stílus, csak az ő főztje az étel, és tudom, hogy titokban mindnet lezsól velem kapcsolatban, nekem mindent meg kell enni, végig kelk kóstolnom, el kell fogyasztanom, de, ha az asztalra teszek valamit, azt állandóan leszólja, avgy valami cinikus megjegyzést tesz, hogy finom-finom, de nem olyan, ahogy ő szokta, a gyerekeket is így neveli, valahogy mindig úgy kell érezniük, hogy az azogy ÉN csinálom nem jó, de azért vágjanak jó pofát, amrha idegesítő, pedig haláli jól elbeszélgethetünk meg minden, de ez az öltözködés, nőiesség, főzés és a többi téma mindig én húzom a rövidebbet, már marhára unom, pedig nem arról a vadoidegen emberről van szó, hanem az anyámról
2016. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Határozott fellépés +1-2 saller. Máshogy nem lehet sajna.
2016. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Attól meg nem oldódik meg hogy nem foglalkozunk vele.

egy példa, mondjuk ha panelba laksz, és melletted lévő lakó kalapál egész nap vagy hangosan hallgatja a zenét, akkor inkább nem foglalkozol vele, eltűröd ? De ahogy észre vettem az ilyen helyzeteknél az van, ha szólsz is, utána meg azért is direkt meg még jobban csinálják..

vagy ha olyan dolog ami téged érint.. Vagy mittudom én ha a házad elé mindig egy nagy busz parkol ahova te szoktál, akkor inkább nem foglalkozol vele és 2 utcával lejeb parkolsz ? vagy mittudom én Bolti eladó vagy és szólni mersz a "kedves vásárlónak hogy ne csesztesse a dekorációt vagy ne bontsa fel az árut, akkor még ő fog beléd kötni hogy miért meg fenyeget hogy a panaszkönyv meg felettesnek említ.. ott meg ugye nem csaphatod ki a balhét mert milyen dolog már az hogy egy eladó megütött egy vásárlót.. az se megoldás hogy én is kicseszek a másikkal. Nem foglalkozni vele meg annyi, hogy bemásznak az életedbe

2016. jan. 7. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
nem ilyen még nem volt, nálunk csak a családi konfluktusok vannak, amúgy mi jól kijövünk a szomszéddal, én régen még a munkatérsaimmal is egyáltalán nem idegesítettek, például kifjezetten jó volt, hogy nekem volt a legjobb helyem feng shui szempontból, mert a srévizavé szeközti ajtóval voltam szemben a sarokban az össze munkatársamra ráláttam, meg haláli jól elbeszélgettünk, mindig mindneki megosztotta a másikkal a mondandóját, az új főnököm cserélni akart ugyan velem, mert zavarta a helyem, de nem adtam át, mert tényleg jó volt, és a szomszédokkal sincsen semmi baj, egy kicsit néha átszűrődik a zaj, nyikorgások, meg széktologatások, meg suttogások, ami azért fura, mert tényeg suttogásnak szűrődik holhott ahhoz azért hangosan kell beszélni, hogy meghalljam, de mi jól elvagyunk, nem szoktunk pofozkodni sem már, előfordult néha, hogy elfelejtettünk pusziszkodni, vagy lepacsizni, ha valami jól ment, a szomszédokkal inkább a puszi, időnként van persze, hogy elfelejtünk köszönni, vagy tartani az ajtót, de az csak figyelmetlenség inkább, mint jelzés értékű antipátia, mi nem utálkozunk
2016. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:(
2016. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!