Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy tud. Játok kezelni az...

Ti hogy tud. Játok kezelni az embereket?

Figyelt kérdés
Annyi sok hülye ember van, és azért az embernek nem véges a türelme velük szemben. Én már úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül vagyok, mint hogy konfrontálódjak emberekkel, mert egyszerűen leszívják az összes energiámat. Elfelejteni se tudom egy könnyen az ilyeneket, ha valami negatívum ér emberek miatt. Nem sűrűn történik, de sajnos mindig akad(t) pár hónapra 2-3. Régen olyan voltam, hogy szartam mindenkire, szinte csak önmagam érdekelt, akkor viszont nem volt ilyen problémáim, ott én voltam a szemetebb. Legyek újra érzéketlen, az lenne a megoldás?
2015. jún. 16. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem van türelmem, de azért néha én is elcsodálkozok 1-2 emberen, hogy "Ez hogy tud ilyen sötét lenni?". De nem izgat.
2015. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem csak a nagyon lassú emberek idegesítenek el. amúgy egy energiavámpír ellen a leghatásosabb mód, ha te is azzá válsz.
2015. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó neked, hogy nem izgatnak. Én nekem mindig az ilyenen jár az agyam. "Én voltam a rossz, akkor hogy kéne viszonyulnom hozzá?", kb. Jó, megváltoztatni nem tudom, de zavar.
2015. jún. 16. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok kérdező. Saját részemre már megtaláltam a probléma forrását. Sajna nekem a magyar gondolkodásmód az ellenségem,mintha rossz helyre születtem volna úgy tűnik. Sokkal jobban tudok azonosulni a németek,hollandok,osztrákok gondolkodásával. Ez a magyar életfelfogás,a negatívumaival az én energiáimat is leszívja rendesen.
2015. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
/Utolsó/ Ez már nekem is sokszor az eszembe jutott. Nem sok külföldit ismertem ezidáig, de még ők is mind sokkal normálisabbak voltak, mint a magyarok. Lehet ki kéne próbálnom egy másik országot, hátha ott másabbak az emberek.
2015. jún. 16. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az agresszivitást nem bírom, ami árad az emberekből.

Ma pl. simán beszólt egy idegen srác, csak mert le mertem ülni mellé az ülésre, és összébb kellett húznia a széttett lólábait.

Nem reagáltam rá, csak nevettem egyet. Ezeket az bssza fel a legjobban.

Gyakran átmegyek a másik oldalra, ha látom kettőnél több ember jön velem szemben az utcán.

Szerintem, ha látják rajtad, hogy érzékenyebb, kedvesebb, vagy önbizalomhiányos vagy, hamarabb betalálnak.

De kikkel van problémád, tehát hogy munkatársakkal, tömegközlekedéssel, vagy csak úgy az egésszel van bajod?

2015. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
békével és erőszakkal,mint mindent a világon (:
2015. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy az egész emberiséggel. Lehet hogy túl sokat képzelek bele, de valahogy nehéz az emberekhez közelednem, nekem az emberek = a problémával. Vannak/voltak barátaim, de már ő velük se tudok úgy beszélgetni, mint régen, mert valahogy előjön bennem ez a távolságtartó érzés. Pedig elvileg kívülről viszont egy realista, szolíd, toleráns, jófej lánynak tartanak. Néha nehezen nyitok most már az emberek felé. Igazából nem bunkóskodik velem senki, de a mindennapokban mindenki kapja a sok szart a többi embertől, tudom hogy nem én vagyok az egyedüli, de már rohadtul nincs rá kapacitásom az emberek hülyeségeire... 10 emberből 3 tuti lesz, aki köcsögösködik a másikkal, mert neki az a szórakozás, meg a jó. Lehet ez a főnököd, a tanárod, vagy a boltos eladó, mindig lesz valaki, aki nem úgy áll hozzád, ahogy kéne. Konfrontálódni meg most már rohadtul nem szeretek, mert az durván leszívja az energiámat, emiatt is kissé antiszociálissá váltam. (Fiatalon kiégtem :/ ) Vagy elnyomod a többi embert, vagy téged nyomnak el. Kik a sikeres emberek a mai világban? Akik bunkók, semmibe veszik a másik embert, én meg nem tudnám ezt megtenni.
2015. jún. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!