Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy lehet kezelni...

Szerintetek hogy lehet kezelni az irigy embereket?

Figyelt kérdés

unokatesóm mindig engem oltogat,hogy milyen vékony vagyok meg stb... közben meg örülne ha így nézne ki akkor mot mi baja van? Régen még egy pasi is hajtott rám ő meg szerelmes volt belé na hát persze h nem ő kellett neki a nagy testével, oké,hogy vékony vagyok alig van mellem, de most én ha halálra eszem magam sem leszek soha kövérebb.

Legszívesebben néha már kiosztanám, de mégis csak az unokatesóm.


2015. okt. 12. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Komolyan alak miatti féltékenység és téma miatt raktad fel a kérdést?? Iszonyat szánalmas vagy. Ő is!!

Beszélnék vele( módszeremmel), többé ne legyen semmire se féltékeny( főleg nem ilyen hipergáz semmit érő dolog miatt).

"na hát persze h nem ő kellett neki a nagy testével"

Szánalmas....

KOMMUNIKÁCIÓ!

2015. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Oszd ki nyugodtan , foglalkozzon a maga dolgával :) vagy ne törődj vele . Szard le . Én is ilyen helyzetben vagyok , pont egy olyan fiú pofázik nekem aki alig kövérebb nálam , és ráadásul jó pár éve tetszem neki . szóüval ne foglalkozz vele :) Szabad megkérdeznem hány kg vagy és milyen idős ? ( csak hogy el tudjam képzelni mennyire vagy vékony )
2015. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én csak a lányok melleire vagy irigy mert ők aztán egésznap fogdoshassák..:)
2015. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy te ilyen vagy, így érzed jól magad. Ha Ő is vékony akar lenni, akkor sportoljon, és ne egyen annyit. Ha meg betörik az orra, úgy járt.
2015. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!