Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vmit kiverni a...

Hogyan tudnék vmit kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Valahogy eszembe jutott, hogy mi történik, ha meghalunk. Ezután pedig folyamatosan olyan gondolatok jártak a fejemben, mint pl. mi történik ha a szüleim meghalnak, III. Világháború, mi értelme az életnek, és ami a legjobban bánt, hogy mindig arra gondolok, hogy mi történik ha meghalunk. Mindegyiken sírtam. És az lenne a kérdésem, hogy hogyan verhetném ezeket ki az agyamból. Légyszi segítsetek, mert minden nap 3-4 szer sírok.

2016. jan. 7. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy hobbival, tanulással, sporttal, olvasással lekötöd a gondolataidat.
2016. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából este szokott a legtöbször eszembe jutni (meg amikor egyedül vagyok) ekkor (este) mit csináljak?
2016. jan. 7. 14:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Kalapáccsal.
2016. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
További "hülye" gondolataim: Mi lesz ha a nap befalja a földet, mi lesz ha apámat beteszik a harcba és meg fog halni,mi lesz ha soha leszek boldog, emiatt.
2016. jan. 7. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:
.. jó...és mit szeretsz csinálni/ olvasni/ milyen zenét szeretsz, mi az ami örömmel tölt el?
2016. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából szeretek társaságban lenni. PoP zenéket szeretek, másokkal beszélgetni.
2016. jan. 7. 15:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy vicces könyveket szeretek. Ja amúgy 11/F
2016. jan. 7. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:
szabad indiános könyveket is olvasni, Robinsont.. Hogy megérzed, mit tehetsz, ha egyedül maradsz, milyen az indiánok szemlélete a természettel kapcsolatban... ilyesmi. Azután jó lenne egy hangszerrel is megismerkedni, rajzolni, agyagozni, ezek olyan tevékenységek, amelyek örömmel töltenek el, és segítenek a világ megismerésében.
2016. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak nekem én aggódok ilyeneken? Vagy van közületek vki? Vagy ti lényegében ezt a "meghalok" témát magasról lesz@rjátok?
2016. jan. 7. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ez természetes, hogy ahogy bontakozik az értelmed, rákérdezel ezekre a metafizikai dolgokra. Ezeknek a "megoldásait" nem lehet pár sorban leírni. Ahogy haladsz a világ megismerésében egyre inkább magad fogod megérteni és tudni a válaszokat. És ezért jó haladni, minél mélyebbre jutni a megismerésben és valahogy kifejezni azt - mert akkor egyre inkább érezni fogod a világ szépségét és nem fog nyomasztani az, hogy a lét tragikus. Mert szép is. Bátorságosan kell élni, hősiesen.
2016. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!