Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vmit kiverni a...

Hogyan tudnék vmit kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Valahogy eszembe jutott, hogy mi történik, ha meghalunk. Ezután pedig folyamatosan olyan gondolatok jártak a fejemben, mint pl. mi történik ha a szüleim meghalnak, III. Világháború, mi értelme az életnek, és ami a legjobban bánt, hogy mindig arra gondolok, hogy mi történik ha meghalunk. Mindegyiken sírtam. És az lenne a kérdésem, hogy hogyan verhetném ezeket ki az agyamból. Légyszi segítsetek, mert minden nap 3-4 szer sírok.

2016. jan. 7. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm szépen mindenkinek aki írt vmi pozitívat. Már csak egyetlen egy kérdésem van: Mit csináljak este amikor eszembe jut?
2016. jan. 7. 17:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen vagy. Ezt nem lehet kiverni a fejedből, max elnyomni, de kiverni nem (hálát adnék ha mégis sikerülne) mert egy nap még ez a gondolat visszafog térni.

Este amugy fogalmam nincs mit csinálj, én is ebben szenvedek régóta. Nekem az segít, ha tudatosan nem gondolok semmire :)

2016. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, sokfélét.Aztán ha felnőttél, úgysem lesz időd, még aludni se.
2016. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

nekem 8-9 éves korom körül volt ilyen. nekem is esténként volt főképp. én elmondtam apáéknak, és utána esténként mindig elmentem apával sétálni egy kicsit, beszélgetni stb. nagyon jót tett nekem igazából, pedig csak pár alkalom volt.

De sztem el fog múlni, nekem is elmúlt. pár hónapig, max fél évig volt ez, aztán valahogy elfogadtam hogy ezek a dolgok, mind az élet részei. 11 évesen aztán megint visszatértek ezek a félelmek. ekkor a szüleim pszihologushoz vittek. az azt mondta h a serdülőkor miatt jutnak ezek az eszembe és teljesen normális, elfog múlni. és igaza volt. az esti sétát próbáld meg lehetőleg családtaggal. nekem bejött.

2016. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!