Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit tartotok aranyosn...

Fiúk! Ti mit tartotok aranyosnak egy lányban viselkedésileg?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy pici, szőke és rózsaszín ruhákban jár. :D

Inkább arra, hogy mikor együtt vagytok, mitől aranyos egy lány, mikor érzitek azt, hogy most legszívesebben kiölelnétek belőle az életét is?



2016. jan. 7. 20:21
 1/7 Clay Morrow ***** válasza:
55%
Számomra a lányok nem aranyosak, így semmit.
2016. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira szubjektív, hogy mindenki mást.
2016. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, ha egy lány érdeklődik minden iránt, nyitott, pozitív és barátságos. Azt is bírom ha egy lány kicsit hiperaktív, excentrikus, úgymond "hülye" mint én, én például sokszor szoktam hangokat kiadni vagy fetrengeni a kutyáimmal a szőnyegen. :D Egyszer hátha egymásra bukkanunk egy ilyennel.
2016. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy értem, személyenként szerintetek. :D utsó!

igazad van amúgy, ha fiú lennék, tuti ilyen lányt keresnék, és nem azért, mert én is ezt csinálom, hanem mert nem akarnám hogy hülyén nézzen rám mikor éppen a saját hülyeségemet produkálom. fura lehet egy olyan lány mellett állni, aki az ilyenekre csak ráncolja a szemöldökét.

2016. jan. 7. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hármassal, nagyon imponáló lehet, ha egy lány vevő a hülyülésre és egy húron pendül velem. Valamint én nagyon szeretem még egy lányban:

- ha mosolygós és könnyű őt megnevettetni.

- és ha kicsit anyáskodó típus, bár ez már nem is igazán aranyosnak számít nálam, szóval ez már nem tartozik ide :D

2016. jan. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

anyáskodót úgy érted, hogy gondoskodik és törődik?

szerintem amúgy ez a lányokban alapból ott van.

2016. jan. 10. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

5-os vagyok.

Igen, úgy értettem, viszont a második mondatoddal már nem feltétlenül tudok egyet érteni. Ismerek olyan lányt, akiből teljesen hiányzik a gondoskodásra való hajlam és mindig csak magával törődik.

Számomra nem is túl szimpatikus :/

2016. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!